Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 30 Mai
kl 19:00 - 20:09
Hasle-Løren ROSA - Ellingsrud Grønn
Løren kunstgress 7er C
Tor. 2 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren BLÅ
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons. 8 Jun
kl 19:00 - 20:09
Grorud Gul - Ellingsrud Gul
Grorud kunstgress 7er C
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grei Hvit
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 14 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Lille Tøyen Drage
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor. 16 Jun
kl 18:00 - 19:09
KFUM 6 - Ellingsrud Grønn
Ekeberg 20 7er
Tor. 25 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Skeid Lilla
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor. 25 Aug
kl 19:00 - 20:09
Romsås Blå - Ellingsrud Grønn
Humleby kunstgr. 7er
Ons. 31 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Skeid Oransje
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor. 8 Sep
kl 19:00 - 20:09
Årvoll Blå - Ellingsrud Gul
Tonsenhagen kunstgress 7er C
Tor. 15 Sep
kl 18:00 - 19:09
Ellingsrud Gul - Grüner 2
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor. 15 Sep
kl 18:30 - 19:39
Årvoll Gul - Ellingsrud Grønn
Tonsenhagen kunstgress 7er C
Tir. 20 Sep
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 3 - Ellingsrud Gul
Myrerfeltet kg 7er A
Tor. 22 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - KFUM 1
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor. 29 Sep
kl 18:00 - 19:09
Ellingsrud Gul - Vålerenga Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor. 29 Sep
kl 19:00 - 20:09
Vålerenga Grønn 2 - Ellingsrud Grønn
Valle Hovin kunstgress 3 7er 3
Tir. 11 Okt
kl 18:00 - 19:09
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren ROSA
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 11 Okt
kl 19:00 - 20:09
Hasle-Løren BLÅ - Ellingsrud Gul
Løren kunstgress 7er C
Tor. 20 Okt
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Grorud Gul
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor. 20 Okt
kl 19:00 - 20:09
Grei Hvit - Ellingsrud Grønn
Grei kunstgress 7er B
Tir. 25 Okt
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - KFUM 6
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor. 27 Okt
kl 18:00 - 19:09
Lille Tøyen Drage - Ellingsrud Gul
Caltexløkka 7er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 24 Mai
kl 19:00 - 20:09
Vålerenga Grønn - Ellingsrud Gul
Valle Hovin kunstgress 3 7er 2
  Les mer  
Man. 23 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Grønn 2
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Kjelsås 3
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 18:00 - 19:09
KFUM 1 - Ellingsrud Grønn
Ekeberg 19 7er
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 19:00 - 20:09
Grüner 2 - Ellingsrud Gul
Øvre Foss 7er kunstg.
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Årvoll Gul
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Årvoll Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 19:00 - 20:09
Skeid Oransje - Ellingsrud Grønn
Nordre Åsen hockey KG 7er
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 19:00 - 20:09
Skeid Lilla - Ellingsrud Gul
Nordre Åsen hockey KG 7er
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Romsås Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer