Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 8 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 8 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 8 Aug
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 8 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 8 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 8 Aug
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 8 Aug
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Tir. 9 Aug
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 9 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 9 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Tir. 9 Aug
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Ons. 10 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 10 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 10 Aug
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Tor. 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Fre. 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 12 Aug
kl 19:00 - 20:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Lør. 13 Aug
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Søn. 14 Aug
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 14 Aug
kl 18:30 - 20:00
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Søn. 14 Aug
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Man. 15 Aug
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 15 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 15 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 15 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 15 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 15 Aug
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 15 Aug
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Man. 15 Aug
kl 20:30 - 21:39
Ellingsrud - Nesodden
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 16 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 16 Aug
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 16 Aug
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Tir. 16 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Ons. 17 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 17 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Ons. 17 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Rustad Abildsø SK
Ellingsrud kunstgress
Tor. 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Tor. 18 Aug
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Fre. 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Lør. 20 Aug
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Lør. 20 Aug
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Bækkelaget Gul
Ellingsrud 5er
Søn. 21 Aug
kl 00:00 - 23:59
Nærmiljøcup
Søn. 21 Aug
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Forward Rødrev
Ellingsrud 5er
Søn. 21 Aug
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 21 Aug
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 21 Aug
kl 20:00 - 21:30
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Søn. 21 Aug
kl 20:00 - 21:29
Ellingsrud - Heming 2
Ellingsrud kunstgress
Man. 22 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 22 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 22 Aug
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 22 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 22 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 22 Aug
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 22 Aug
kl 19:50 - 20:59
Ellingsrud - Bærums Verk Hauger
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man. 22 Aug
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Tir. 23 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 23 Aug
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 23 Aug
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Tir. 23 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Tir. 23 Aug
kl 19:40 - 20:59
Ellingsrud - Grei 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
Tir. 23 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Oppsal
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons. 24 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 24 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 24 Aug
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Ons. 24 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - HSIL 1
Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons. 24 Aug
kl 20:15 - 22:15
Brosundet - Bærums Verk Hauger - hel bane
Tor. 25 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 25 Aug
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Tor. 25 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Ellingsrud Gul - Forward Rødrev, Gutter 8 år
Tor. 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Ellingsrud Gul - Bækkelaget Gul, Gutter 8 år
Tor. 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Ellingsrud G8 Rød - Forward Rødrev, Gutter 8 år
Tor. 25 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Skeid Lilla
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor. 25 Aug
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Lindeberg Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor. 25 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Røa
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Fre. 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 26 Aug
kl 19:00 - 20:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Lør. 27 Aug
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Lør. 27 Aug
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Grorud Blå
Ellingsrud 5er
Søn. 28 Aug
kl 13:00 - 14:29
Ellingsrud - Haugerud
Ellingsrud kunstgress
Søn. 28 Aug
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 28 Aug
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 28 Aug
kl 18:30 - 20:00
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Søn. 28 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Holmlia 2
Ellingsrud kunstgress
Man. 29 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 29 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 29 Aug
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 29 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 29 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 29 Aug
kl 18:00 - 19:00
Ellingsrud Gul - Grorud Blå, Gutter 8 år
Man. 29 Aug
kl 18:00 - 19:00
Ellingsrud Rød - Grorud Blå, Gutter 8 år
Man. 29 Aug
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 29 Aug
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Manglerud Star Lions
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Man. 29 Aug
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Tir. 30 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 30 Aug
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 30 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Haugerud Hvit
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 30 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Monolitten Idrettslag 4
Ellingsrud 5er
Tir. 30 Aug
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Tir. 30 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Tir. 30 Aug
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Kråkstad Rød
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 30 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Bærums Verk Hauger
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons. 31 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 31 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 31 Aug
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Ons. 31 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Skeid Oransje
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons. 31 Aug
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Grorud Svart
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons. 31 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Vålerenga
Ellingsrud kunstgress
Tor. 1 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 1 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 1 Sep
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Tor. 1 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Vålerenga
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor. 1 Sep
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Tor. 1 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - HSIL
Ellingsrud kunstgress
Fre. 2 Sep
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 2 Sep
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 2 Sep
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Lør. 3 Sep
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Lør. 3 Sep
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Grønn - Grorud Gul
Ellingsrud 5er
Søn. 4 Sep
kl 17:00 - 18:00
Ellingsrud Rød - Lille Tøyen Hvite, Gutter 8 år
Søn. 4 Sep
kl 17:00 - 18:00
Ellingsrud Gul - Lille Tøyen Hvite, Gutter 8 år
Søn. 4 Sep
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 4 Sep
kl 17:00 - 17:59
Ellingsrud Rød - Lille Tøyen Hvit.
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Søn. 4 Sep
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 4 Sep
kl 20:00 - 21:30
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Man. 5 Sep
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 5 Sep
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 5 Sep
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 5 Sep
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 5 Sep
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 5 Sep
kl 18:00 - 19:00
Ellingsrud Grønn - Ski Helg, Gutter 8 år
Man. 5 Sep
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 5 Sep
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Man. 5 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - HSIL
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 6 Sep
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 6 Sep
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 6 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Lindeberg BLÅ
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 6 Sep
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Tir. 6 Sep
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Tir. 6 Sep
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud Gul - Sagene United
Ellingsrud kunstgr. 9er A
Tir. 6 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Monolitten Idrettslag
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons. 7 Sep
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 7 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 7 Sep
kl 18:00 - 19:00
Ellingsrud Gul - Frigg Gul, Gutter 8 år
Ons. 7 Sep
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Ons. 7 Sep
kl 20:15 - 22:15
Brosundet - Bøler - hel bane
Tor. 8 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 8 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 8 Sep
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Tor. 8 Sep
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Grorud Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor. 8 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Korsvoll
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Fre. 9 Sep
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 9 Sep
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 9 Sep
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 9 Sep
kl 19:00 - 20:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Lør. 10 Sep
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Lør. 10 Sep
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Romsås Tigrene
Ellingsrud 5er
Søn. 11 Sep
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 11 Sep
kl 18:30 - 20:00
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Søn. 11 Sep
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 11 Sep
kl 18:45 - 20:14
Ellingsrud - Ready 2
Ellingsrud kunstgress
Søn. 11 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Linderud
Ellingsrud kunstgress
Man. 12 Sep
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 12 Sep
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 12 Sep
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 12 Sep
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 12 Sep
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 12 Sep
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 12 Sep
kl 19:50 - 20:59
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man. 12 Sep
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Man. 12 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Oppsal 4
Ellingsrud kunstgr. 9er B
Man. 12 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Veitvet
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 13 Sep
kl 17:30 - 18:30
Ellingsrud Grønn - Høybråten, Gutter 8 år
Tir. 13 Sep
kl 17:30 - 18:30
Ellingsrud Rød - VIF Grønn, Gutter 8 år
Tir. 13 Sep
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 13 Sep
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 13 Sep
kl 17:30 - 18:30
Ellingsrud Gul - VIF Grønn, Gutter 8 år
Tir. 13 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Hvit
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 13 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ready 1
Ellingsrud 5er
Tir. 13 Sep
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Tir. 13 Sep
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Tir. 13 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - KFUM
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons. 14 Sep
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 14 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 14 Sep
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Ons. 14 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Røa
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons. 14 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Romsås Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons. 14 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Jusstudentenes
Ellingsrud kunstgress
Tor. 15 Sep
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 28 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Holmlia 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 27 Jun
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Lille Tøyen 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 20 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud - Forward
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Lør. 18 Jun
kl 14:00 - 14:59
Ellingsrud Grønn - Ski Helg
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 18 Jun
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Vålerenga Grønn
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Oppsal 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Kolbotn 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Rilindja 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Nesodden
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Stovner SK Hvit
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Fjellhamar
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Lindeberg Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Lille Tøyen Drage
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Årvoll Rød
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 13 Jun
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud - Langhus 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Man. 13 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - HSIL 3
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Frigg Gul
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 11:00 - 12:19
Veitvet - Ellingsrud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 19:00 - 20:29
Ellingsrud - Klemetsrud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Linderud
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grei Hvit
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Veitvet Gul
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Gul - Stovner SK Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Lambertseter Hvit
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren RØD
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Oppsal 4
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren BLÅ
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Bøler
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - HSIL
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Veitvet
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Manglerud Star Leopards
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 19:50 - 20:59
Ellingsrud - Oppegård
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud Grønn - Grorud IL
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 16:00 - 17:19
Ellingsrud - HSIL 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Lør. 28 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Ellingsrud Rød
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tor. 26 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Årvoll 3
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - KFUM 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Grei Hvit
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Grei Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Kjelsås 7
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vestre Aker 2
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Man. 23 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Grønn 2
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Lokomotiv Oslo 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør. 21 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Bækkelaget Gul
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Oppsal 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Kjelsås 3
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud - Teisen
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 17:55 - 18:54
Ellingsrud Grønn - Romsås Blå
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Ellingsrud Gul
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud - Oppsal 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Rustad Abildsø SK Grizzly
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud - Grüner
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 16:45 - 18:04
Ellingsrud - KFUM
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Forward Rødrev
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Monolitten Idrettslag
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Årvoll Gul
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - OSI 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Rilindja 9-er
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Manglerud Star
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Haugerud Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Teisen 1
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 20:30 - 21:39
Ellingsrud - Frisk Asker
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Bøler 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Korsvoll 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Frigg Oransje
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Grønn - Frigg Rød
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Bøler 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - KFUM 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Furuset
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - KFUM 6
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Årvoll Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - HSIL ,Pittbull
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Sagene 2
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Lindeberg RØD
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Frigg Gul
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - HSIL
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - HSIL 4
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Oppegård
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud Gul - Grüner Gutta
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - HSIL Warrier
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Stabæk
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 24 Apr
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Haugerud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 19:00 - 20:29
Ellingsrud - Ski 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Haugerud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Øvrevoll Hosle 4
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 17:55 - 18:54
Ellingsrud Gul - Romsås Rød
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Grei Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Romsås Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Romsås Tigrene
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Veitvet Grønn
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 18 Apr
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
  Les mer  
Søn. 17 Apr
kl 20:00 - 21:30
EIL Kvinner - bane 1 og 2
  Les mer  
Søn. 17 Apr
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
  Les mer  
Søn. 17 Apr
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
  Les mer  
Lør. 16 Apr
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
  Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
  Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
  Les mer  
Tor. 14 Apr
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
  Les mer  
Tor. 14 Apr
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
  Les mer  
Tor. 14 Apr
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
  Les mer  
Tor. 14 Apr
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
  Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
  Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
  Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
  Les mer  
Tir. 12 Apr
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
  Les mer  
Tir. 12 Apr
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
  Les mer  
Tir. 12 Apr
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
  Les mer  
Tir. 12 Apr
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
  Les mer  
Man. 11 Apr
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
  Les mer  
Man. 11 Apr
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
  Les mer  
Man. 11 Apr
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
  Les mer  
Man. 11 Apr
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
  Les mer  
Man. 11 Apr
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
  Les mer  
Man. 11 Apr
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
  Les mer  
Man. 11 Apr
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
  Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
  Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 18:30 - 20:00
EIL Kvinner - bane 1 og 2
  Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
  Les mer  
Lør. 9 Apr
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
  Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
  Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
  Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
  Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
  Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
  Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
  Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
  Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 20:00 - 21:30
Damer - halv bane
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 17:00 - 18:30
A-laget - hel bane
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Grønn - Vålerenga The Wolves
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Lør. 2 Apr
kl 13:00 - 14:30
A-laget - hel bane
  Les mer  
Fre. 1 Apr
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - hel bane
  Les mer  
Tor. 31 Mar
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tor. 31 Mar
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tor. 31 Mar
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 31 Mar
kl 17:30 - 19:00
G2006/2007 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 31 Mar
kl 17:00 - 18:30
G2010 - 1/3 bane
  Les mer  
Ons. 30 Mar
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Ons. 30 Mar
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Tir. 29 Mar
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - halv bane
  Les mer  
Tir. 29 Mar
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tir. 29 Mar
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Tir. 29 Mar
kl 17:00 - 18:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Man. 28 Mar
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Man. 28 Mar
kl 18:30 - 20:00
G2012 - halv bane
  Les mer  
Man. 28 Mar
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Man. 28 Mar
kl 17:00 - 18:30
G2010 - halv bane
  Les mer  
Søn. 27 Mar
kl 20:00 - 21:30
Damer - halv bane
  Les mer  
Søn. 27 Mar
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Søn. 27 Mar
kl 17:00 - 18:30
A-laget - hel bane
  Les mer  
Lør. 26 Mar
kl 13:00 - 14:30
A-laget - hel bane
  Les mer  
Fre. 25 Mar
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - hel bane
  Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 17:30 - 19:00
G2006/2007 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 17:00 - 18:30
G2010 - 1/3 bane
  Les mer  
Ons. 23 Mar
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer