Kampkalender Ellingsrud G14

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor. 18 Aug
kl 20:15 - 21:34
Vålerenga 2 - Ellingsrud
Valle Hovin kunstgress
Tor. 18 Aug
kl 20:15 - 21:34
Ski 3 - Ellingsrud 2
Man. 22 Aug
kl 18:55 - 20:14
Bøler 2 - Ellingsrud
Haraløkka kunstgress 9er A
Tir. 23 Aug
kl 19:40 - 20:59
Ellingsrud - Grei 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons. 24 Aug
kl 18:55 - 20:14
Øvrevoll Hosle 4 - Ellingsrud 2
Jarmyra kunstgress
Tor. 25 Aug
kl 20:15 - 21:34
Haugerud - Ellingsrud
Haugerud kunstgress
Tor. 1 Sep
kl 18:55 - 20:14
Oppsal 4 - Ellingsrud
Trasop kunstgress 9er A
Tor. 1 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - HSIL
Ellingsrud kunstgress
Man. 5 Sep
kl 18:55 - 20:14
Teisen - Ellingsrud
Bryn kunstgress (Oslo) 9er A
Tor. 8 Sep
kl 18:55 - 20:14
KFUM 3 - Ellingsrud 2
Ekeberg kunstgress
Tor. 8 Sep
kl 20:15 - 21:34
Bøler 2 - Ellingsrud
Haraløkka kunstgress
Man. 12 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Oppsal 4
Ellingsrud kunstgr. 9er B
Tor. 15 Sep
kl 19:40 - 20:59
Ellingsrud - Grei
Ellingsrud kunstgress
Fre. 16 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Ljan
Ellingsrud kunstgress
Man. 19 Sep
kl 20:15 - 21:34
HSIL 3 - Ellingsrud
Høybråten 9er A
Tor. 22 Sep
kl 18:55 - 20:14
Oppsal 3 - Ellingsrud 2
Trasop kunstgress
Ons. 28 Sep
kl 17:45 - 19:04
Forward - Ellingsrud
Ekeberg 21 9er
Tor. 29 Sep
kl 19:40 - 20:59
Ellingsrud 2 - Fagerstrand
Ellingsrud kunstgress
Tor. 29 Sep
kl 20:15 - 21:34
Veitvet - Ellingsrud
Veitvet kunstgress
Tor. 13 Okt
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - HSIL 2
Ellingsrud kunstgress
Tor. 13 Okt
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Bøler
Ellingsrud kunstgress
Tor. 20 Okt
kl 20:15 - 21:34
Kolbotn 3 - Ellingsrud 2
Sofiemyr kunstgress
Fre. 21 Okt
kl 18:30 - 19:49
Oppsal 2 - Ellingsrud
Trasop kunstgress
Tor. 27 Okt
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Ski 3
Tor. 27 Okt
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Vålerenga 2
Ellingsrud kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 27 Jun
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Lille Tøyen 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 20 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud - Forward
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Oppsal 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Kolbotn 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 20:15 - 21:34
Grei 2 - Ellingsrud
Grei kunstgress 9er A
  Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 11:00 - 12:19
Veitvet - Ellingsrud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 20:15 - 21:34
HSIL 2 - Ellingsrud 2
Høybråten kunstgress
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 19:40 - 20:59
Bøler - Ellingsrud
Haraløkka kunstgress
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 20:15 - 21:34
Fagerstrand - Ellingsrud 2
Myklerud kunstgress
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Veitvet
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 16:00 - 17:19
Ellingsrud - HSIL 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Oppsal 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud - Teisen
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 16:45 - 18:04
Ellingsrud - KFUM
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 19:40 - 20:59
Ljan - Ellingsrud 2
Hallager kunstgress
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 19:10 - 20:29
Grei - Ellingsrud
Grei kunstgress
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Bøler 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Bøler 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - KFUM 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 18:10 - 19:29
Lille Tøyen 2 - Ellingsrud
Caltexløkka 9er
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 18:55 - 20:14
HSIL - Ellingsrud
Høybråten kunstgress
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Haugerud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Øvrevoll Hosle 4
Ellingsrud kunstgress
  Les mer