Kampkalender Ellingsrud G8

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 20 Aug
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Bækkelaget Gul
Ellingsrud 5er
Søn. 21 Aug
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Forward Rødrev
Ellingsrud 5er
Søn. 21 Aug
kl 13:00 - 13:59
Vålerenga The Wolves - Ellingsrud Grønn
Valle Hovin gress 5er 1
Lør. 27 Aug
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Grorud Blå
Ellingsrud 5er
Søn. 28 Aug
kl 17:00 - 17:59
Lille Tøyen Hvit. - Ellingsrud Gul
Hasle skole 7er 5er A
Lør. 3 Sep
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Grønn - Grorud Gul
Ellingsrud 5er
Søn. 4 Sep
kl 13:00 - 13:59
Frigg Gul - Ellingsrud Gul
Tørteberg kunstgress 2 5er B
Søn. 4 Sep
kl 17:00 - 17:59
Ellingsrud Rød - Lille Tøyen Hvit.
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Lør. 10 Sep
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Romsås Tigrene
Ellingsrud 5er
Søn. 11 Sep
kl 11:00 - 11:59
Frigg Oransje - Ellingsrud Rød
Tørteberg kunstgress 2 5er A
Søn. 11 Sep
kl 11:00 - 11:59
Frigg Rød - Ellingsrud Grønn
Tørteberg kunstgress 2 5er B
Lør. 17 Sep
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Vålerenga Grønn
Ellingsrud 5er
Lør. 17 Sep
kl 14:00 - 14:59
Ellingsrud Grønn - HSIL 6
Ellingsrud 5er
Søn. 18 Sep
kl 11:00 - 11:59
Forward Rødrev - Ellingsrud Gul
Caltexløkka 5er C
Lør. 24 Sep
kl 13:00 - 13:59
Bækkelaget Gul - Ellingsrud Rød
Sportsplassen 5er
Lør. 24 Sep
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Grorud Blå
Ellingsrud 5er
Lør. 15 Okt
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Ellingsrud Gul
Ellingsrud 5er
Lør. 22 Okt
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Frigg Oransje
Ellingsrud 5er
Lør. 22 Okt
kl 14:00 - 14:59
Ellingsrud Grønn - Bækkelaget Blå
Ellingsrud 5er
Søn. 23 Okt
kl 15:30 - 16:29
Frigg Gul - Ellingsrud Rød
Tørteberg kunstgress 2 5er B
Lør. 29 Okt
kl 13:00 - 13:59
Ski Helg - Ellingsrud Grønn
Ski kunstgress 5er
Lør. 29 Okt
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Romsås Tigrene
Ellingsrud 5er
Lør. 29 Okt
kl 13:00 - 13:59
Vålerenga Grønn - Ellingsrud Gul
Valle Hovin gress 5er 2
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør. 18 Jun
kl 14:00 - 14:59
Ellingsrud Grønn - Ski Helg
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 18 Jun
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Vålerenga Grønn
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 18 Jun
kl 13:00 - 13:59
Romsås Tigrene - Ellingsrud Rød
Humleby kunstgress 5er C
  Les mer  
Søn. 12 Jun
kl 13:00 - 13:59
Frigg Oransje - Ellingsrud Gul
Tørteberg kunstgress 2 5er B
  Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Frigg Gul
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 13:00 - 13:59
Bækkelaget Blå - Ellingsrud Grønn
Sportsplassen 5er
  Les mer  
Lør. 28 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Ellingsrud Rød
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 21 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Bækkelaget Gul
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 21 Mai
kl 13:00 - 13:59
Grorud Blå - Ellingsrud Gul
Grorud kunstgress 5er C
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Forward Rødrev
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 13:00 - 13:59
Vålerenga Grønn - Ellingsrud Rød
Valle Hovin gress 5er 2
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 13:00 - 13:59
HSIL 6 - Ellingsrud Grønn
Høybråten kg 5er
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Grønn - Frigg Rød
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Frigg Oransje
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Lør. 7 Mai
kl 13:00 - 13:59
Romsås Tigrene - Ellingsrud Gul
Humleby kunstgress 5er C
  Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Frigg Gul
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Lør. 30 Apr
kl 13:00 - 13:59
Lille Tøyen Hvit. - Ellingsrud Rød
  Les mer  
Lør. 30 Apr
kl 13:00 - 13:59
Grorud Gul - Ellingsrud Grønn
Grorud kunstgress 5er D
  Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 13:00 - 13:59
Grorud Blå - Ellingsrud Rød
Grorud kunstgress 5er C
  Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Lille Tøyen Hvit.
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Grønn - Vålerenga The Wolves
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 11:40 - 12:39
Forward Rødrev - Ellingsrud Rød
Caltexløkka 5er C
  Les mer  
Lør. 2 Apr
kl 13:00 - 13:59
Bækkelaget Gul - Ellingsrud Gul
Sportsplassen 5er
  Les mer