Kampkalender Ellingsrud G8

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 26 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren Grønn
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man. 25 Okt
kl 17:20 - 18:19
Hasle-Løren Blå - Ellingsrud Grønn
Løren kunstgress 5er A
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 18:05 - 19:04
Grüner 1 - Ellingsrud Gul
Dælenengen kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grüner 4
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Lør. 16 Okt
kl 14:00 - 14:59
Korsvoll Blå - Ellingsrud Gul
Korsvoll kunstgress 5er A
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Lille Tøyen 2
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 9 Okt
kl 12:00 - 12:59
Vålerenga Rød raske - Ellingsrud Rød
Valle Hovin gress 5er 2
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:30 - 19:29
Kjelsås 5 - Ellingsrud Grønn
Grefsen skole 5er B
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grei NR Blå
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Lør. 25 Sep
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - Stovner SK Gul
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Korsvoll Grønn
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lille Tøyen 1 - Ellingsrud Gul
Caltexløkka 5er C
  Les mer  
Lør. 18 Sep
kl 12:00 - 12:59
HSIL 2 - Ellingsrud Rød
Høybråten kg 5er
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Sagene Gul
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Lør. 11 Sep
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - Romsås Blå
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Grønn
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 17:30 - 18:29
Kjelsås 7 - Ellingsrud Gul
Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 18:00 - 18:59
Sagene Rød - Ellingsrud Grønn
Bjølsenfeltet 5er B
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Kjelsås 4
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Korsvoll Rød
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 17:30 - 18:29
Årvoll Grønn - Ellingsrud Gul
Årvoll hockey kg 5er A
  Les mer  
Lør. 21 Aug
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - Furuset Eagles
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren Blå
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tir. 15 Jun
kl 18:30 - 19:29
Hasle-Løren Grønn - Ellingsrud Gul
Løren kunstgress 5er A
  Les mer  
Lør. 12 Jun
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - Vålerenga Rød raske
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 18:30 - 19:29
Grüner 4 - Ellingsrud Grønn
Øvre Foss 5er kunstg. A
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Grüner 1
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Lør. 5 Jun
kl 12:00 - 12:59
Stovner SK Gul - Ellingsrud Rød
Rommen grus 5er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline