Kampkalender Ellingsrud G9

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir. 23 Aug
kl 18:00 - 18:59
Romsås Rød - Ellingsrud Gul
Humleby kunstgress 5er C
Tor. 25 Aug
kl 18:00 - 18:59
Veitvet Grønn - Ellingsrud Grønn
Veitvet kunstgr. 5er A
Man. 29 Aug
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Manglerud Star Lions
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 30 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Haugerud Hvit
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 30 Aug
kl 18:30 - 19:29
HSIL Warrier - Ellingsrud Rød
Høybråten kg 5er
Tir. 6 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Lindeberg BLÅ
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 6 Sep
kl 18:00 - 18:59
Lindeberg RØD - Ellingsrud Gul
Jeriko 7er 5er B
Ons. 7 Sep
kl 18:30 - 19:29
HSIL ,Pittbull - Ellingsrud Grønn
Høybråten kg 5er
Tir. 13 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Hvit
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 13 Sep
kl 18:00 - 18:59
Teisen 1 - Ellingsrud Rød
Bryn kunstgress (Oslo) 5er A
Tor. 15 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Oppsal 2
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 20 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Skeid Sort
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 20 Sep
kl 18:00 - 18:59
Romsås Blå - Ellingsrud Grønn
Humleby kunstgress 5er B
Ons. 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Rustad Abildsø SK Grizzly - Ellingsrud Gul
Abildsø 5er 1
Tir. 27 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Lindeberg GUL
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tor. 29 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Stovner SK Grønn
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tor. 29 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kjelsås 7 - Ellingsrud Rød
Grefsen skole 5er B
Man. 10 Okt
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Lambertseter Rød
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 11 Okt
kl 18:00 - 18:59
Manglerud Star Leopards - Ellingsrud Grønn
Manglerud kunstg. 5er A
Tor. 13 Okt
kl 17:55 - 18:54
Ellingsrud Rød - Lille Tøyen blå
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 18 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Vålerenga Tigers 3
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 18 Okt
kl 18:00 - 18:59
Veitvet Gul - Ellingsrud Gul
Veitvet kunstgr. 5er B
Tir. 18 Okt
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Hvit - Ellingsrud Grønn
Lambertseter kg 5er A
Man. 24 Okt
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Nordstrand 3
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 25 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Oppsal 1
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir. 25 Okt
kl 18:30 - 19:29
Årvoll Rød - Ellingsrud Rød
Årvoll hockey kg 5er B
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 14 Jun
kl 18:30 - 19:29
Nordstrand 3 - Ellingsrud Gul
Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Årvoll Rød
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 18:59
Oppsal 1 - Ellingsrud Grønn
Godlia kunstgressbane 5er
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Veitvet Gul
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 18:59
Vålerenga Tigers 3 - Ellingsrud Rød
Valle Hovin gress 5er 2
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Lambertseter Hvit
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Lør. 4 Jun
kl 14:00 - 14:59
Lille Tøyen blå - Ellingsrud Rød
Hasle skole 7er 5er A
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Manglerud Star Leopards
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 18:59
Lambertseter Rød - Ellingsrud Gul
Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 18:00 - 18:59
Stovner SK Grønn - Ellingsrud Gul
Rommensletta match 5er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Kjelsås 7
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 18:59
Lindeberg GUL - Ellingsrud Grønn
Jeriko 7er 5er A
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 17:55 - 18:54
Ellingsrud Grønn - Romsås Blå
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Rustad Abildsø SK Grizzly
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 18:30 - 19:29
Skeid Sort - Ellingsrud Rød
Nordre Åsen hockey KG 5er A
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 18:00 - 18:59
Oppsal 2 - Ellingsrud Gul
Trasop kunstgress 3 - 7er 5er B
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 18:00 - 18:59
Stovner SK Hvit - Ellingsrud Grønn
Rommensletta match 5er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Teisen 1
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - HSIL ,Pittbull
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:00 - 18:59
Lindeberg BLÅ - Ellingsrud Rød
Jeriko 7er 5er B
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Lindeberg RØD
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 17:55 - 18:54
Haugerud Hvit - Ellingsrud Grønn
Haugerud kunstgress 5er A
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - HSIL Warrier
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 18:30 - 19:29
Manglerud Star Lions - Ellingsrud Gul
Manglerud kunstg. 5er C
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 17:55 - 18:54
Ellingsrud Gul - Romsås Rød
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Veitvet Grønn
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer