Kampkalender Veteran M40/M48/M55

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 15 Aug
kl 21:00 - 22:09
Stabæk - Ellingsrud
Frem kgb 7er A
Tir. 16 Aug
kl 21:00 - 22:09
Øvrevoll Hosle - Ellingsrud
Eikeli kunstgress 7er
Tor. 18 Aug
kl 21:00 - 22:09
HSIL - Ellingsrud
Høybråten kg 7er
Man. 22 Aug
kl 19:50 - 20:59
Ellingsrud - Bærums Verk Hauger
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 23 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Oppsal
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor. 25 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Røa
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man. 29 Aug
kl 21:00 - 22:09
Frisk Asker - Ellingsrud
Risenga kunstgress 7er C
Tir. 30 Aug
kl 21:00 - 22:09
Oppegård - Ellingsrud
Østli skole 7er kunstgress
Tor. 1 Sep
kl 21:00 - 22:09
Monolitten Idrettslag - Ellingsrud
Ferd stadion 7er C (Bygdøy)
Man. 5 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - HSIL
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 6 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Monolitten Idrettslag
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor. 8 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Korsvoll
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Lør. 10 Sep
kl 15:00 - 16:09
Manglerud Star - Ellingsrud
Manglerud kunstg. 7er A
Man. 12 Sep
kl 19:50 - 20:59
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 13 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - KFUM
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor. 15 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Lyn
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man. 19 Sep
kl 21:00 - 22:09
Oppegård - Ellingsrud
Østli skole 7er kunstgress
Tir. 20 Sep
kl 21:00 - 22:09
HSIL - Ellingsrud
Høybråten kg 7er
Tor. 22 Sep
kl 18:45 - 19:54
Linderud - Ellingsrud
Linderud kunstgress 7er A
Man. 26 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Haslum
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 27 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Haslum
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor. 29 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Frisk Asker
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 11 Okt
kl 21:00 - 22:09
Fjellhamar - Ellingsrud
Fjellhamar kg 7er A
Tir. 18 Okt
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Gjelleråsen
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 21 Jun
kl 21:00 - 22:09
Gjelleråsen - Ellingsrud
Li kg treningsbane 7er B
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 21:00 - 22:09
Frisk Asker - Ellingsrud
Risenga kunstgress 7er B
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Fjellhamar
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 13 Jun
kl 21:00 - 22:09
Haslum - Ellingsrud
Haslum kunstgress 7er B
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Linderud
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 21:00 - 22:09
Haslum - Ellingsrud
Haslum kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 21:00 - 22:09
Lyn - Ellingsrud
Kringsjå kunstg. 3 7er A
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - HSIL
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 19:50 - 20:59
Ellingsrud - Oppegård
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 21:00 - 22:09
KFUM - Ellingsrud
KFUM-Arena 7er
  Les mer  
Man. 23 Mai
kl 21:00 - 22:09
Øvrevoll Hosle - Ellingsrud
Eikeli kunstgress 7er
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 21:00 - 22:09
Korsvoll - Ellingsrud
Korsvoll kunstgress 7er
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 21:00 - 22:09
HSIL - Ellingsrud
Høybråten kg 7er
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Monolitten Idrettslag
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Manglerud Star
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 20:30 - 21:39
Ellingsrud - Frisk Asker
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 21:00 - 22:09
Røa - Ellingsrud
Røa kunstgress 2 7er B
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 21:00 - 22:09
Monolitten Idrettslag - Ellingsrud
Ferd stadion 7er D (Bygdøy)
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 21:00 - 22:09
Bærums Verk Hauger - Ellingsrud
Gommerud kunst 7er
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - HSIL
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Oppegård
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Stabæk
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 21:00 - 22:09
Oppsal - Ellingsrud
Tveita kunstgress 7er
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer