Kampkalender Ellingsrud G11

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir. 23 Aug
kl 19:10 - 20:19
Grei Grønn - Ellingsrud Grønn
Grei kunstgress 7er D
Tor. 25 Aug
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Lindeberg Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 30 Aug
kl 19:10 - 20:19
HSIL 4 - Ellingsrud Gul
Høybråten kg 7er
Ons. 31 Aug
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Grorud Svart
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons. 7 Sep
kl 19:10 - 20:19
Stovner SK Grønn - Ellingsrud Grønn
Rommensletta kg. 7er B
Tor. 8 Sep
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Grorud Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons. 14 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Romsås Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor. 15 Sep
kl 19:10 - 20:19
Haugerud Løvene - Ellingsrud Gul
Haugerud kunstgr. 7er A
Tir. 20 Sep
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Ellingsrud Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man. 26 Sep
kl 19:10 - 20:19
Grei Grønn - Ellingsrud Gul
Grei kunstgress 7er A
Ons. 28 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - HSIL 4
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tir. 11 Okt
kl 19:10 - 20:19
Grorud Blå - Ellingsrud Grønn
Grorud kunstgress 7er B
Tir. 11 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Grorud Svart
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 18 Okt
kl 19:10 - 20:19
Stovner SK Grønn - Ellingsrud Gul
Rommensletta kg. 7er A
Ons. 19 Okt
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Haugerud Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tir. 25 Okt
kl 19:10 - 20:19
Lindeberg Løvene - Ellingsrud Grønn
Jeriko 7er
Ons. 26 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Romsås Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 16 Jun
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Ellingsrud Gul
Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Lindeberg Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 18:30 - 19:39
Haugerud Løvene - Ellingsrud Grønn
Haugerud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Gul - Stovner SK Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 19:10 - 20:19
Grorud Svart - Ellingsrud Gul
Grorud kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Grei Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 19:10 - 20:19
HSIL 4 - Ellingsrud Grønn
Høybråten kg 7er
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Ellingsrud Gul
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Haugerud Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 19:10 - 20:19
Romsås Grønn - Ellingsrud Grønn
Humleby kunstgr. 7er
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 19:10 - 20:19
Grorud Blå - Ellingsrud Gul
Grorud kunstgress 7er B
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - HSIL 4
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 19:10 - 20:19
Grorud Svart - Ellingsrud Grønn
Grorud kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 19:10 - 20:19
Lindeberg Løvene - Ellingsrud Gul
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Grei Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer