Kampkalender G12

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir. 28 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Holmlia 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons. 24 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - HSIL 1
Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons. 24 Aug
kl 19:10 - 20:19
KFUM 6 - Ellingsrud Grønn
Ekeberg 18 7er
Tir. 30 Aug
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Kråkstad Rød
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons. 31 Aug
kl 19:10 - 20:29
Grüner Gutta - Ellingsrud Gul
Dælenengen kunstg. 9er B
Man. 5 Sep
kl 19:10 - 20:19
Årvoll 3 - Ellingsrud Grønn
Tonsenhagen kunstgress 7er A
Tir. 6 Sep
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud Gul - Sagene United
Ellingsrud kunstgr. 9er A
Man. 12 Sep
kl 18:30 - 19:49
Rilindja 9-er - Ellingsrud Gul
Ekeberg 23 9er
Man. 12 Sep
kl 19:10 - 20:19
Grorud IL - Ellingsrud Grønn
Grorud kunstgress 7er A
Man. 19 Sep
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Lindeberg RØD
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons. 21 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Furuset Lions
Ellingsrud kunstgr. 9er A
Man. 26 Sep
kl 19:10 - 20:19
HSIL 3 - Ellingsrud Grønn
Høybråten kg 7er
Ons. 28 Sep
kl 19:10 - 20:29
Grei Hvit - Ellingsrud Gul
Grei kunstgress 9er B
Ons. 12 Okt
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Vålerenga Rød Wizards
Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons. 19 Okt
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons. 26 Okt
kl 19:10 - 20:29
Stovner SK Hvit - Ellingsrud Gul
Rommensletta kg. 9er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 28 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Holmlia 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Stovner SK Hvit
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 13 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - HSIL 3
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 19:10 - 20:19
Lindeberg RØD - Ellingsrud Grønn
Jeriko 7er
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 18:55 - 20:14
Hasle-Løren 3 - Ellingsrud Gul
Løren kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 19:10 - 20:29
Vålerenga Rød Wizards - Ellingsrud Gul
Valle Hovin kunstgress 2 9er A
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud Grønn - Grorud IL
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 26 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Årvoll 3
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Grei Hvit
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 19:10 - 20:29
Furuset Lions - Ellingsrud Gul
Furuset kunstgr. 9er B
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Rilindja 9-er
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 19:10 - 20:19
Kråkstad Rød - Ellingsrud Grønn
Kråkstad kgb sør 7er A
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 19:10 - 20:29
Sagene United - Ellingsrud Gul
Bjølsen kunstgress 9er B
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - KFUM 6
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud Gul - Grüner Gutta
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 7er - Ellingsrud Grønn
Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:55 - 20:14
HSIL 1 - Ellingsrud Gul
Høybråten 9er A
  Les mer