Lag og kontaktpersoner i EIL Fotball

Ta kontakt direkte med lagleder nedenfor om du ønsker å spille for Ellingsrud eller om du har barn som ønsker å begynne med fotball.

For andre forespørsler, kontakt oss gjerne via vårt kontaktskjema.

Om det oppleves at kontaktinfo er feil, ta kontakt med Ivo Ninive(ivo@eilidrett.no).

Lag
Lagleder
e-post
Telefon
AkademietElliot Woodelliot@eilidrett.no
993 09 332
Menn Old Boys 33Andrè Modig Brendsdal
brensdal@gmail.com
988 27 674
Menn Veteran 40
Kalle Fostervoll
kalle@eilidrett.no
928 12 809
Menn Veteran 48
Tor Johnny Knutsen
torjohnny@eilidrett.no
928 34 729

Kim Olsen
kim.olsen@assemblin.no916 87 455
Menn Veteran 55
Arne Flovild
arne.flovild@wemail.no
920 54 449
Menn Senior A og B
Svein Øvregård
sveinesund@gmail.com
480 05 860
U21 (9. div. senior)
Claudio Felipe Saavedrasaaveedra@gmail.com
923 00 987
G-19 (16-19 år)
Sem Solomon Araia Fishea
sem.a.fishea@gmail.com
482 55 422
Gutter 2006/2007 (14/15 år)
Silje Molund Luzajicsilje@eilidrett.no
977 41 541

Ivo Ninive
ivo@eilidrett.no402 18 238
Gutter 2008 (13 år)
Trond Sundberg
trond@eilidrett.no
400 13 777
Gutter 2009 (12 år)
Linda Fostervoll
linda@eilidrett.no948 20 947
Gutter 2010 (11 år)
Naim Benalinaim@eilidrett.no
413 50 867
Gutter 2011 (10 år)
Ole Kristian Ødegård
olekro@olekro.no
472 33 330
Gutter 2012 (9 år)
Caroline Røseplass
caroline@eilidrett.no
988 23 008
Gutter 2013 (8 år)Sajjad Ahmad
c6011@live.no
924 42 499
Gutter 2014 (7 år)Celine Torresceline@eilidrett.no
985 46 352
Fotballskolen
Kalle Fostervollkalle@eilidrett.no
928 12 809

Levert av IdrettenOnline