Kalender for banene 


Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir. 28 Jun
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 28 Jun
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 28 Jun
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Tir. 28 Jun
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Tir. 28 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Holmlia 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons. 29 Jun
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 29 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 29 Jun
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Tor. 30 Jun
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Tor. 30 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 30 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Fre. 1 Jul
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 1 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 1 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 1 Jul
kl 19:00 - 20:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Lør. 2 Jul
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Søn. 3 Jul
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 3 Jul
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 3 Jul
kl 18:30 - 20:00
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Man. 4 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 4 Jul
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 4 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 4 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 4 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 4 Jul
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 4 Jul
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Tir. 5 Jul
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 5 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 5 Jul
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Tir. 5 Jul
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Ons. 6 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 6 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 6 Jul
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Tor. 7 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 7 Jul
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Tor. 7 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 7 Jul
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Fre. 8 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 8 Jul
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 8 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Lør. 9 Jul
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Søn. 10 Jul
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 10 Jul
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 10 Jul
kl 20:00 - 21:30
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Man. 11 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 11 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 11 Jul
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 11 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 11 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 11 Jul
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 11 Jul
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Tir. 12 Jul
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 12 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 12 Jul
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Tir. 12 Jul
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Ons. 13 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 13 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 13 Jul
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Tor. 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Fre. 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 15 Jul
kl 19:00 - 20:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Lør. 16 Jul
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Søn. 17 Jul
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 17 Jul
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 17 Jul
kl 18:30 - 20:00
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Man. 18 Jul
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 18 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 18 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 18 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 18 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 18 Jul
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 18 Jul
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Tir. 19 Jul
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 19 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 19 Jul
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Tir. 19 Jul
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Ons. 20 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 20 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 20 Jul
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Tor. 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Tor. 21 Jul
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Fre. 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Lør. 23 Jul
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Søn. 24 Jul
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 24 Jul
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 24 Jul
kl 20:00 - 21:30
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Man. 25 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 25 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 25 Jul
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 25 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 25 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 25 Jul
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 25 Jul
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Tir. 26 Jul
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 26 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 26 Jul
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Tir. 26 Jul
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Ons. 27 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 27 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 27 Jul
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Tor. 28 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 28 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 28 Jul
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Fre. 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 29 Jul
kl 19:00 - 20:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Lør. 30 Jul
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Søn. 31 Jul
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 31 Jul
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 31 Jul
kl 18:30 - 20:00
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Man. 1 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 1 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 1 Aug
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 1 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 1 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 1 Aug
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 1 Aug
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Tir. 2 Aug
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 2 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 2 Aug
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Tir. 2 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Ons. 3 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 3 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 3 Aug
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Tor. 4 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 4 Aug
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Tor. 4 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 4 Aug
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Fre. 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Lør. 6 Aug
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Søn. 7 Aug
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 7 Aug
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 7 Aug
kl 20:00 - 21:30
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Man. 8 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 8 Aug
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 8 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 8 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 8 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 8 Aug
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 8 Aug
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Tir. 9 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 9 Aug
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 9 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Tir. 9 Aug
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Ons. 10 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 10 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 10 Aug
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Tor. 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Fre. 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 12 Aug
kl 19:00 - 20:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Lør. 13 Aug
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Søn. 14 Aug
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 14 Aug
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 14 Aug
kl 18:30 - 20:00
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Man. 15 Aug
kl 17:00 - 18:00
G2016 - bane 1
Man. 15 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2010 - bane 3
Man. 15 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 2
Man. 15 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2015 - bane 4
Man. 15 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2012 - bane 1
Man. 15 Aug
kl 18:30 - 20:00
G14 - bane 3 og 4
Man. 15 Aug
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Man. 15 Aug
kl 20:30 - 21:39
Ellingsrud - Nesodden
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir. 16 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2014 - bane 2
Tir. 16 Aug
kl 17:30 - 18:30
EIL jenter - bane 1
Tir. 16 Aug
kl 19:00 - 20:30
G16 - bane 1 og 2
Tir. 16 Aug
kl 19:00 - 20:30
Veteran - bane 3 og 4
Ons. 17 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - bane 3
Ons. 17 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2013- bane 4
Ons. 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
G14 - bane 1 og 2
Ons. 17 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Rustad Abildsø SK
Ellingsrud kunstgress
Tor. 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2012 - bane 3
Tor. 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2010 - bane 4
Tor. 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
G16 - bane 1 og 2
Tor. 18 Aug
kl 20:00 - 21:30
Herrer A/B - bane 3 og 4
Fre. 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Fre. 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
Elitetrening - bane 3
Fre. 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - bane 1 og 2
Lør. 20 Aug
kl 10:00 - 11:30
Groruddalen Grasrottrening - bane 1-4
Lør. 20 Aug
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Bækkelaget Gul
Ellingsrud 5er
Søn. 21 Aug
kl 00:00 - 23:59
Nærmiljøcup
Søn. 21 Aug
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Forward Rødrev
Ellingsrud 5er
Søn. 21 Aug
kl 17:00 - 18:30
Herrer A/B - bane 1-4
Søn. 21 Aug
kl 18:30 - 20:00
Veteran - bane 3 og 4
Søn. 21 Aug
kl 20:00 - 21:30
EIL Kvinner - bane 1 og 2
Søn. 21 Aug
kl 20:00 - 21:29
Ellingsrud - Heming 2
Ellingsrud kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 28 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Holmlia 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 27 Jun
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Lille Tøyen 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 20 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud - Forward
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Lør. 18 Jun
kl 14:00 - 14:59
Ellingsrud Grønn - Ski Helg
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 18 Jun
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Vålerenga Grønn
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Oppsal 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 16 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Kolbotn 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Rilindja 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Nesodden
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Stovner SK Hvit
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Fjellhamar
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Lindeberg Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Lille Tøyen Drage
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Årvoll Rød
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 13 Jun
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud - Langhus 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Man. 13 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - HSIL 3
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Frigg Gul
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 11:00 - 12:19
Veitvet - Ellingsrud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 19:00 - 20:29
Ellingsrud - Klemetsrud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Linderud
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grei Hvit
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Veitvet Gul
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Gul - Stovner SK Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Lambertseter Hvit
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren RØD
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Man. 6 Jun
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Oppsal 4
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren BLÅ
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Bøler
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - HSIL
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Veitvet
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Manglerud Star Leopards
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 19:50 - 20:59
Ellingsrud - Oppegård
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 30 Mai
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud Grønn - Grorud IL
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 16:00 - 17:19
Ellingsrud - HSIL 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Lør. 28 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Ellingsrud Rød
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tor. 26 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - Årvoll 3
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - KFUM 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Grei Hvit
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Grei Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Kjelsås 7
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vestre Aker 2
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Man. 23 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Grønn 2
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Lokomotiv Oslo 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør. 21 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Bækkelaget Gul
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Oppsal 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Kjelsås 3
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud - Teisen
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 17:55 - 18:54
Ellingsrud Grønn - Romsås Blå
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Ellingsrud Gul
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud - Oppsal 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Rustad Abildsø SK Grizzly
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud - Grüner
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 16:45 - 18:04
Ellingsrud - KFUM
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Forward Rødrev
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Monolitten Idrettslag
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Årvoll Gul
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - OSI 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud Gul - Rilindja 9-er
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Manglerud Star
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - Haugerud Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - Teisen 1
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 20:30 - 21:39
Ellingsrud - Frisk Asker
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Bøler 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Korsvoll 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Rød - Frigg Oransje
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Grønn - Frigg Rød
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Bøler 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - KFUM 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Furuset
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Grønn - KFUM 6
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Årvoll Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - HSIL ,Pittbull
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Sagene 2
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Lindeberg RØD
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Gul - Frigg Gul
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - HSIL
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud Gul - HSIL 4
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Oppegård
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud Gul - Grüner Gutta
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Rød - HSIL Warrier
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Stabæk
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 24 Apr
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Haugerud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 19:00 - 20:29
Ellingsrud - Ski 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Haugerud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Øvrevoll Hosle 4
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 17:55 - 18:54
Ellingsrud Gul - Romsås Rød
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud Grønn - Grei Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Romsås Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Romsås Tigrene
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Veitvet Grønn
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 13:00 - 13:59
Ellingsrud Grønn - Vålerenga The Wolves
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man. 7 Mar
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Man. 7 Mar
kl 18:30 - 20:00
G2012 - halv bane
  Les mer  
Man. 7 Mar
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Man. 7 Mar
kl 17:00 - 18:30
G2010 - halv bane
  Les mer  
Søn. 6 Mar
kl 20:00 - 21:30
Damer - halv bane
  Les mer  
Søn. 6 Mar
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Søn. 6 Mar
kl 17:00 - 18:30
A-laget - hel bane
  Les mer  
Søn. 6 Mar
kl 15:00 - 17:00
Treningskamp G14 - hel bane
  Les mer  
Lør. 5 Mar
kl 13:00 - 14:30
A-laget - hel bane
  Les mer  
Fre. 4 Mar
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - hel bane
  Les mer  
Tor. 3 Mar
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tor. 3 Mar
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tor. 3 Mar
kl 17:30 - 19:00
G2006/2007 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 3 Mar
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 3 Mar
kl 17:00 - 18:30
G2010 - 1/3 bane
  Les mer  
Ons. 2 Mar
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Ons. 2 Mar
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Tir. 1 Mar
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - halv bane
  Les mer  
Tir. 1 Mar
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tir. 1 Mar
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Tir. 1 Mar
kl 17:00 - 18:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Man. 28 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Man. 28 Feb
kl 18:30 - 20:00
G2012 - halv bane
  Les mer  
Man. 28 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2010 - halv bane
  Les mer  
Man. 28 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Søn. 27 Feb
kl 20:00 - 21:30
Damer - halv bane
  Les mer  
Søn. 27 Feb
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Søn. 27 Feb
kl 17:00 - 18:30
A-laget - hel bane
  Les mer  
Lør. 26 Feb
kl 13:00 - 14:30
A-laget - hel bane
  Les mer  
Fre. 25 Feb
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - hel bane
  Les mer  
Tor. 24 Feb
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tor. 24 Feb
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tor. 24 Feb
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 24 Feb
kl 17:30 - 19:00
G2006/2007 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 24 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2010 - 1/3 bane
  Les mer  
Ons. 23 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Ons. 23 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Tir. 22 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - halv bane
  Les mer  
Tir. 22 Feb
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tir. 22 Feb
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Tir. 22 Feb
kl 17:00 - 18:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Man. 21 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Man. 21 Feb
kl 18:30 - 20:00
G2012 - halv bane
  Les mer  
Man. 21 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2010 - halv bane
  Les mer  
Man. 21 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Søn. 20 Feb
kl 20:00 - 21:30
Damer - halv bane
  Les mer  
Søn. 20 Feb
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Lør. 19 Feb
kl 13:00 - 14:30
A-laget - hel bane
  Les mer  
Fre. 18 Feb
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - hel bane
  Les mer  
Tor. 17 Feb
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tor. 17 Feb
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tor. 17 Feb
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 17 Feb
kl 17:30 - 19:00
G2006/2007 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 17 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2010 - 1/3 bane
  Les mer  
Ons. 16 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Ons. 16 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Tir. 15 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - halv bane
  Les mer  
Tir. 15 Feb
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tir. 15 Feb
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Tir. 15 Feb
kl 17:00 - 18:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Man. 14 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Man. 14 Feb
kl 18:30 - 20:00
G2012 - halv bane
  Les mer  
Man. 14 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2010 - halv bane
  Les mer  
Man. 14 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Søn. 13 Feb
kl 20:00 - 21:30
Damer - halv bane
  Les mer  
Søn. 13 Feb
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Lør. 12 Feb
kl 13:00 - 14:30
A-laget - hel bane
  Les mer  
Fre. 11 Feb
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - hel bane
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 17:30 - 19:00
G2006/2007 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2010 - 1/3 bane
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Ons. 9 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - halv bane
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 17:00 - 18:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 18:30 - 20:00
G2012 - halv bane
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2010 - halv bane
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Søn. 6 Feb
kl 20:00 - 21:30
Damer - halv bane
  Les mer  
Søn. 6 Feb
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Lør. 5 Feb
kl 13:00 - 14:30
A-laget - hel bane
  Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - hel bane
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 17:30 - 19:00
G2006/2007 - 1/3 bane
  Les mer  
Tor. 3 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2010 - 1/3 bane
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Ons. 2 Feb
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - halv bane
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 17:00 - 18:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 19:00 - 20:30
G2008/2009 - halv bane
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 18:30 - 20:00
G2012 - halv bane
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 17:00 - 18:30
G2011 - halv bane
  Les mer  
Man. 31 Jan
kl 17:00 - 18:30
G2010 - halv bane
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 20:00 - 21:30
Damer - halv bane
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer