Kalender for banene 

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor. 2 Des
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Tor. 2 Des
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tor. 2 Des
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Tor. 2 Des
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Tor. 2 Des
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Tor. 2 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fre. 3 Des
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Lør. 4 Des
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Søn. 5 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Søn. 5 Des
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Man. 6 Des
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Man. 6 Des
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Man. 6 Des
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Man. 6 Des
kl 18:30 - 20:00
G2012 - kvart bane
Man. 6 Des
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tir. 7 Des
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
Tir. 7 Des
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tir. 7 Des
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Tir. 7 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Ons. 8 Des
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Ons. 8 Des
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Ons. 8 Des
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Ons. 8 Des
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Tor. 9 Des
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tor. 9 Des
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Tor. 9 Des
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Tor. 9 Des
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Tor. 9 Des
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Tor. 9 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fre. 10 Des
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Lør. 11 Des
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Søn. 12 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Søn. 12 Des
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Man. 13 Des
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Man. 13 Des
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Man. 13 Des
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Man. 13 Des
kl 18:30 - 20:00
G2012 - kvart bane
Man. 13 Des
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tir. 14 Des
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
Tir. 14 Des
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tir. 14 Des
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Tir. 14 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Ons. 15 Des
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Ons. 15 Des
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Ons. 15 Des
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Ons. 15 Des
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Tor. 16 Des
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tor. 16 Des
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Tor. 16 Des
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Tor. 16 Des
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Tor. 16 Des
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Tor. 16 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fre. 17 Des
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Lør. 18 Des
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Søn. 19 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Søn. 19 Des
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Man. 20 Des
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Man. 20 Des
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Man. 20 Des
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Man. 20 Des
kl 18:30 - 20:00
G2012 - kvart bane
Man. 20 Des
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tir. 21 Des
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
Tir. 21 Des
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tir. 21 Des
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Tir. 21 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Ons. 22 Des
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Ons. 22 Des
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Ons. 22 Des
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Ons. 22 Des
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Tor. 23 Des
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Tor. 23 Des
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tor. 23 Des
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Tor. 23 Des
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Tor. 23 Des
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Tor. 23 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fre. 24 Des
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Lør. 25 Des
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Søn. 26 Des
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Søn. 26 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Man. 27 Des
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Man. 27 Des
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Man. 27 Des
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Man. 27 Des
kl 18:30 - 20:00
G2012 - kvart bane
Man. 27 Des
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tir. 28 Des
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
Tir. 28 Des
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tir. 28 Des
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Tir. 28 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Ons. 29 Des
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Ons. 29 Des
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Ons. 29 Des
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Ons. 29 Des
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Tor. 30 Des
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Tor. 30 Des
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tor. 30 Des
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Tor. 30 Des
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Tor. 30 Des
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Tor. 30 Des
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fre. 31 Des
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Lør. 1 Jan 2022
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Søn. 2 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Søn. 2 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Man. 3 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Man. 3 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Man. 3 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Man. 3 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
G2012 - kvart bane
Man. 3 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tir. 4 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
Tir. 4 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tir. 4 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Tir. 4 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Ons. 5 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Ons. 5 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Ons. 5 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Ons. 5 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Tor. 6 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Tor. 6 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Tor. 6 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tor. 6 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Tor. 6 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Tor. 6 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fre. 7 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Lør. 8 Jan 2022
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Søn. 9 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Søn. 9 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Man. 10 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Man. 10 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Man. 10 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Man. 10 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
G2012 - kvart bane
Man. 10 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tir. 11 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
Tir. 11 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tir. 11 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Tir. 11 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Ons. 12 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Ons. 12 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Ons. 12 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Ons. 12 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Tor. 13 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Tor. 13 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Tor. 13 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Tor. 13 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tor. 13 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Tor. 13 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fre. 14 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Lør. 15 Jan 2022
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Søn. 16 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Søn. 16 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Man. 17 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Man. 17 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Man. 17 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Man. 17 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
G2012 - kvart bane
Man. 17 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tir. 18 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
Tir. 18 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tir. 18 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Tir. 18 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Ons. 19 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Ons. 19 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Ons. 19 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Ons. 19 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Tor. 20 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Tor. 20 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Tor. 20 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Tor. 20 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tor. 20 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Tor. 20 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fre. 21 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Lør. 22 Jan 2022
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Søn. 23 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Søn. 23 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Man. 24 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Man. 24 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Man. 24 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Man. 24 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
G2012 - kvart bane
Man. 24 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tir. 25 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
Tir. 25 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tir. 25 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Tir. 25 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Ons. 26 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Ons. 26 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Ons. 26 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Ons. 26 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Tor. 27 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Tor. 27 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Tor. 27 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Tor. 27 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tor. 27 Jan 2022
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Tor. 27 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fre. 28 Jan 2022
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Lør. 29 Jan 2022
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Søn. 30 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Søn. 30 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Man. 31 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Man. 31 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Man. 31 Jan 2022
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Man. 31 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
G2012 - kvart bane
Man. 31 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tir. 1 Feb 2022
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre. 29 Okt
kl 19:00 - 20:29
Ellingsrud 2 - Lyn 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 27 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - HSIL 1
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 26 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren Grønn
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man. 25 Okt
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Fagerstrand G12 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man. 25 Okt
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Grønn - Romsås Blå
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud Gul - Årvoll 2
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Grei Hvit
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Oppsal 1
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grüner 4
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Veitvet 2
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 18:35 - 20:14
Ellingsrud 2 - Haslum 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 17 Okt
kl 18:30 - 19:59
Ellingsrud - Nesodden
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fre. 15 Okt
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 3 - Try
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Veitvet
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Kolbotn 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 18:55 - 20:04
Ellingsrud 1 - Oppsal 1
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Gjelleråsen
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 19:30 - 20:59
Ellingsrud 2 - Heming 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - HSIL 5
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir. 12 Okt
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Lille Tøyen 2
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Oldenborg 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 10 Okt
kl 18:30 - 19:59
Ellingsrud - Stabæk 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Majorstuen 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 20:10 - 21:49
Ellingsrud 2 - Nesodden
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Skeid Prinsene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Stovner SK Hvit
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Ready 4
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Lindeberg Rød
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud 2 - Kjelsås 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Nordby 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grei NR Blå
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bøler 3
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Oppsal 1
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn. 26 Sep
kl 18:30 - 19:59
Ellingsrud - Holmen
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør. 25 Sep
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - Stovner SK Gul
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Fre. 24 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 3 - Oldenborg 4
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 20:15 - 21:44
Ellingsrud - Høvik
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren Svart
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Bøler
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Oppegård
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Haugerud Bears
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Manglerud Star
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Korsvoll Grønn
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Rustad
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 18:35 - 20:14
Ellingsrud 2 - Huk
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fre. 17 Sep
kl 18:30 - 19:49
Ellingsrud 2 - HSIL 3
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grei A Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Hasle-Løren Svart
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Vålerenga Mesterne 2
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Årvoll Svart
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud 2 - Frigg 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Manglerud Star 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud 2 - HSIL 2
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Sagene Gul
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Linderud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør. 11 Sep
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - Romsås Blå
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Fre. 10 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 3 - Lyn 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Monolitten Idrettslag
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Grei N Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Manglerud Star 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Jutul
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Lindeberg Blå
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Oppegård
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Grønn
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Vålerenga
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Ljan
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 18:35 - 20:14
Ellingsrud 2 - Grei
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fre. 3 Sep
kl 18:30 - 19:49
Ellingsrud 2 - Nordstrand 4
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - HSIL 2
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Furuset Hvit
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Hvit
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Nordstrand 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud 2 - Holmlia 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Kjelsås 4
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Wam-Kam 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 29 Aug
kl 18:30 - 19:59
Ellingsrud - Sagene
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fre. 27 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 3 - Sterling
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Asker SKK
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Lindeberg Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Grorud 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Bøler Ørner
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grei R Blå
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Sterling
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Korsvoll Rød
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Nesodden
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Øvrevoll Hosle 4
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 18:35 - 20:14
Ellingsrud 2 - Lyn 1896 FK 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør. 21 Aug
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - Furuset Eagles
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Dikemark
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Vålerenga 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Nordby
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 18:30 - 20:09
Ellingsrud - Rustad
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Søn. 15 Aug
kl 18:30 - 19:59
Ellingsrud - Heming
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons. 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
  Les mer  
Ons. 21 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 20 Jul
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tir. 20 Jul
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
  Les mer  
Tir. 20 Jul
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
  Les mer  
Tir. 20 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 20 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 20 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 20 Jul
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 20 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2014 - 1/4 bane
  Les mer  
Man. 19 Jul
kl 19:30 - 21:00
Junior - halv bane
  Les mer  
Man. 19 Jul
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - 1/2 bane
  Les mer  
Man. 19 Jul
kl 19:00 - 20:30
MSA - kvart bane
  Les mer  
Man. 19 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
  Les mer  
Man. 19 Jul
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Man. 19 Jul
kl 17:00 - 18:30
Håndball J14 - 1/4 bane
  Les mer  
Lør. 17 Jul
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
  Les mer  
Fre. 16 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Tor. 15 Jul
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tor. 15 Jul
kl 19:30 - 21:00
MSA - halv bane
  Les mer  
Tor. 15 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2006/2007 - kvart bane
  Les mer  
Tor. 15 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - kvart bane
  Les mer  
Tor. 15 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
  Les mer  
Ons. 14 Jul
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
  Les mer  
Ons. 14 Jul
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - halv bane
  Les mer  
Ons. 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
  Les mer  
Ons. 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Ons. 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
  Les mer  
Ons. 14 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 13 Jul
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tir. 13 Jul
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
  Les mer  
Tir. 13 Jul
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
  Les mer  
Tir. 13 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 13 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 13 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 13 Jul
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 13 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2014 - 1/4 bane
  Les mer  
Man. 12 Jul
kl 19:30 - 21:00
Junior - halv bane
  Les mer  
Man. 12 Jul
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - 1/2 bane
  Les mer  
Man. 12 Jul
kl 19:00 - 20:30
MSA - kvart bane
  Les mer  
Man. 12 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
  Les mer  
Man. 12 Jul
kl 17:00 - 18:30
Håndball J14 - 1/4 bane
  Les mer  
Man. 12 Jul
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Lør. 10 Jul
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
  Les mer  
Fre. 9 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Tor. 8 Jul
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tor. 8 Jul
kl 19:30 - 21:00
MSA - halv bane
  Les mer  
Tor. 8 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2006/2007 - kvart bane
  Les mer  
Tor. 8 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - kvart bane
  Les mer  
Tor. 8 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
  Les mer  
Ons. 7 Jul
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
  Les mer  
Ons. 7 Jul
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - halv bane
  Les mer  
Ons. 7 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
  Les mer  
Ons. 7 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Ons. 7 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
  Les mer  
Ons. 7 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 6 Jul
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tir. 6 Jul
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
  Les mer  
Tir. 6 Jul
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
  Les mer  
Tir. 6 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 6 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 6 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 6 Jul
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 6 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2014 - 1/4 bane
  Les mer  
Man. 5 Jul
kl 19:30 - 21:00
Junior - halv bane
  Les mer  
Man. 5 Jul
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - 1/2 bane
  Les mer  
Man. 5 Jul
kl 19:00 - 20:30
MSA - kvart bane
  Les mer  
Man. 5 Jul
kl 17:00 - 18:30
Håndball J14 - 1/4 bane
  Les mer  
Man. 5 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
  Les mer  
Man. 5 Jul
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Søn. 4 Jul
kl 10:00 - 13:00
Sommercamp på banen 8-16 år
  Les mer  
Lør. 3 Jul
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
  Les mer  
Lør. 3 Jul
kl 10:00 - 13:00
Sommercamp på banen 8-16 år
  Les mer  
Fre. 2 Jul
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Tor. 1 Jul
kl 20:30 - 22:30
Treningskamp A-laget
  Les mer  
Tor. 1 Jul
kl 19:30 - 21:00
MSA - halv bane
  Les mer  
Tor. 1 Jul
kl 19:00 - 20:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tor. 1 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2006/2007 - kvart bane
  Les mer  
Tor. 1 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - kvart bane
  Les mer  
Tor. 1 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
  Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - halv bane
  Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
  Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
  Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
  Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
  Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
  Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 17:30 - 18:30
G2014 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
  Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 19:30 - 21:00
Junior - halv bane
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 19:00 - 20:30
MSA - kvart bane
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - 1/2 bane
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 17:00 - 18:30
Håndball J14 - 1/4 bane
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
  Les mer  
Søn. 27 Jun
kl 12:00 - 13:30
Treningskamp Ellingsrud - Romsås G06/07
  Les mer  
Lør. 26 Jun
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
  Les mer  
Lør. 26 Jun
kl 10:00 - 11:30
Lørenskog cross-fit - halv bane
  Les mer  
Fre. 25 Jun
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Tor. 24 Jun
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tor. 24 Jun
kl 19:30 - 21:00
MSA - halv bane
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline