Treninger på kunstgresset

Treninger på kunstgresset

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 22 Oct
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Sat 23 Oct
kl 10:00 - 11:30
Akademiet - hel bane
Sat 23 Oct
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Sun 24 Oct
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Sun 24 Oct
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Mon 25 Oct
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Mon 25 Oct
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Mon 25 Oct
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Mon 25 Oct
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Mon 25 Oct
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Mon 25 Oct
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Fagerstrand G12 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Mon 25 Oct
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Grønn - Romsås Blå
Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tue 26 Oct
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Tue 26 Oct
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tue 26 Oct
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tue 26 Oct
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren Grønn
Ellingsrud kunstgr. 5er B
Tue 26 Oct
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Tue 26 Oct
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Wed 27 Oct
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Wed 27 Oct
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Wed 27 Oct
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Wed 27 Oct
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Wed 27 Oct
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - HSIL 1
Ellingsrud kunstgr. 7er A
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Thu 28 Oct
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fri 29 Oct
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Fri 29 Oct
kl 19:00 - 20:29
Ellingsrud 2 - Lyn 3
Ellingsrud kunstgress
Sat 30 Oct
kl 10:00 - 11:30
Akademiet - hel bane
Sat 30 Oct
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Sun 31 Oct
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Sun 31 Oct
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Mon 1 Nov
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Mon 1 Nov
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Mon 1 Nov
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Mon 1 Nov
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Mon 1 Nov
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tue 2 Nov
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Tue 2 Nov
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tue 2 Nov
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tue 2 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Tue 2 Nov
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Wed 3 Nov
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Wed 3 Nov
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Wed 3 Nov
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Wed 3 Nov
kl 18:00 - 19:30
Ellingsud - Vålerenga G9 nier - halv bane
Wed 3 Nov
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Thu 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Thu 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Thu 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Thu 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Thu 4 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fri 5 Nov
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Sat 6 Nov
kl 10:00 - 11:30
Akademiet - hel bane
Sat 6 Nov
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Sun 7 Nov
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Sun 7 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Mon 8 Nov
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Mon 8 Nov
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Mon 8 Nov
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Mon 8 Nov
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Mon 8 Nov
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tue 9 Nov
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Tue 9 Nov
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tue 9 Nov
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tue 9 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Tue 9 Nov
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Wed 10 Nov
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Wed 10 Nov
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Wed 10 Nov
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Wed 10 Nov
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Thu 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Thu 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Thu 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Thu 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Thu 11 Nov
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Thu 11 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fri 12 Nov
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Sat 13 Nov
kl 10:00 - 11:30
Akademiet - hel bane
Sat 13 Nov
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Sun 14 Nov
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Sun 14 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Mon 15 Nov
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Mon 15 Nov
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Mon 15 Nov
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Mon 15 Nov
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Mon 15 Nov
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tue 16 Nov
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Tue 16 Nov
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tue 16 Nov
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tue 16 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Tue 16 Nov
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Wed 17 Nov
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Wed 17 Nov
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Wed 17 Nov
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Wed 17 Nov
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Thu 18 Nov
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Thu 18 Nov
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Thu 18 Nov
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Thu 18 Nov
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Thu 18 Nov
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Thu 18 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fri 19 Nov
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Sat 20 Nov
kl 10:00 - 11:30
Akademiet - hel bane
Sat 20 Nov
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Sun 21 Nov
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Sun 21 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Mon 22 Nov
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Mon 22 Nov
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Mon 22 Nov
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Mon 22 Nov
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Mon 22 Nov
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tue 23 Nov
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Tue 23 Nov
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tue 23 Nov
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tue 23 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Tue 23 Nov
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Wed 24 Nov
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Wed 24 Nov
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Wed 24 Nov
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Wed 24 Nov
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Thu 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Thu 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Thu 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Thu 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Thu 25 Nov
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Thu 25 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fri 26 Nov
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Sat 27 Nov
kl 10:00 - 11:30
Akademiet - hel bane
Sat 27 Nov
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Sun 28 Nov
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Sun 28 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Mon 29 Nov
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Mon 29 Nov
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Mon 29 Nov
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Mon 29 Nov
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Mon 29 Nov
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tue 30 Nov
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Tue 30 Nov
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tue 30 Nov
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tue 30 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Tue 30 Nov
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Wed 1 Dec
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Wed 1 Dec
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Wed 1 Dec
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Wed 1 Dec
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Thu 2 Dec
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Thu 2 Dec
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Thu 2 Dec
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Thu 2 Dec
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Thu 2 Dec
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Thu 2 Dec
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fri 3 Dec
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Sat 4 Dec
kl 10:00 - 11:30
Akademiet - hel bane
Sat 4 Dec
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Sun 5 Dec
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Sun 5 Dec
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Mon 6 Dec
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Mon 6 Dec
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Mon 6 Dec
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Mon 6 Dec
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Mon 6 Dec
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tue 7 Dec
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Tue 7 Dec
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tue 7 Dec
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tue 7 Dec
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Tue 7 Dec
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Wed 8 Dec
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Wed 8 Dec
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Wed 8 Dec
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Wed 8 Dec
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Thu 9 Dec
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Thu 9 Dec
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Thu 9 Dec
kl 17:30 - 19:00
2013 - kvart bane
Thu 9 Dec
kl 17:30 - 19:00
2010 - kvart bane
Thu 9 Dec
kl 19:00 - 20:30
A-laget - halv bane
Thu 9 Dec
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Fri 10 Dec
kl 17:00 - 19:00
Akademiet - hel bane
Sat 11 Dec
kl 10:00 - 11:30
Akademiet - hel bane
Sat 11 Dec
kl 14:30 - 16:00
A-laget og U21 - hel bane
Sun 12 Dec
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Sun 12 Dec
kl 20:00 - 21:30
Damelaget - kvart bane
Mon 13 Dec
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Mon 13 Dec
kl 17:00 - 18:30
2010 - kvart bane
Mon 13 Dec
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Mon 13 Dec
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Mon 13 Dec
kl 18:30 - 20:00
2006/2007 - halv bane
Tue 14 Dec
kl 17:00 - 18:00
Fotballskolen - kvart bane
Tue 14 Dec
kl 17:30 - 19:00
2014 - kvart bane
Tue 14 Dec
kl 17:30 - 19:00
2012 - kvart bane
Tue 14 Dec
kl 20:00 - 21:30
A-laget - halv bane
Tue 14 Dec
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Wed 15 Dec
kl 17:00 - 18:30
2011 - kvart bane
Wed 15 Dec
kl 17:30 - 19:00
2009 - kvart bane
Wed 15 Dec
kl 17:30 - 19:00
2008 - kvart bane
Wed 15 Dec
kl 19:00 - 20:30
2006/2007 - halv bane
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 21 Oct
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud Gul - Årvoll 2
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Wed 20 Oct
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Grei Hvit
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Wed 20 Oct
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Oppsal 1
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tue 19 Oct
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grüner 4
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Veitvet 2
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 18:35 - 20:14
Ellingsrud 2 - Haslum 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 18:30 - 19:59
Ellingsrud - Nesodden
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fri 15 Oct
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 3 - Try
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Veitvet
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Kolbotn 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 18:55 - 20:04
Ellingsrud 1 - Oppsal 1
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Gjelleråsen
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 19:30 - 20:59
Ellingsrud 2 - Heming 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - HSIL 5
Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Lille Tøyen 2
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Oldenborg 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 18:30 - 19:59
Ellingsrud - Stabæk 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Majorstuen 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 20:10 - 21:49
Ellingsrud 2 - Nesodden
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Skeid Prinsene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Stovner SK Hvit
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Ready 4
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Lindeberg Rød
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud 2 - Kjelsås 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Nordby 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grei NR Blå
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bøler 3
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Oppsal 1
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Sun 26 Sep
kl 18:30 - 19:59
Ellingsrud - Holmen
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - Stovner SK Gul
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Fri 24 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 3 - Oldenborg 4
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 20:15 - 21:44
Ellingsrud - Høvik
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren Svart
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Bøler
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Oppegård
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Haugerud Bears
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Manglerud Star
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Korsvoll Grønn
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Rustad
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:35 - 20:14
Ellingsrud 2 - Huk
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fri 17 Sep
kl 18:30 - 19:49
Ellingsrud 2 - HSIL 3
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grei A Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Hasle-Løren Svart
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Vålerenga Mesterne 2
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Årvoll Svart
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud 2 - Frigg 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Manglerud Star 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud 2 - HSIL 2
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Sagene Gul
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Linderud
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Sat 11 Sep
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - Romsås Blå
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Fri 10 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 3 - Lyn 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Monolitten Idrettslag
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Grei N Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Manglerud Star 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Jutul
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Lindeberg Blå
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Oppegård
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Grønn
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Vålerenga
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Ljan
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:35 - 20:14
Ellingsrud 2 - Grei
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fri 3 Sep
kl 18:30 - 19:49
Ellingsrud 2 - Nordstrand 4
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - HSIL 2
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Furuset Hvit
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Hvit
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Nordstrand 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud 2 - Holmlia 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Kjelsås 4
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Wam-Kam 2
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Sun 29 Aug
kl 18:30 - 19:59
Ellingsrud - Sagene
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Fri 27 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 3 - Sterling
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Asker SKK
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Lindeberg Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Grorud 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Bøler Ørner
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grei R Blå
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Sterling
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Korsvoll Rød
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Nesodden
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Øvrevoll Hosle 4
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:35 - 20:14
Ellingsrud 2 - Lyn 1896 FK 3
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Sat 21 Aug
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - Furuset Eagles
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud - Dikemark
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Vålerenga 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Nordby
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 20:09
Ellingsrud - Rustad
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Sun 15 Aug
kl 18:30 - 19:59
Ellingsrud - Heming
Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Vålerenga Drage rød
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 2
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren Blå
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Sat 12 Jun
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - Vålerenga Rød raske
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grorud Gul
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Hasle-Løren 4
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:30 - 19:29
Ellingsrud Gul - Grüner 1
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:00 - 19:00
G9 Ellingsrud Grønn - Grei - 1/8-bane (5er)
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grei A Hvit
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 19:00
G9 Oppsal 1 - Ellingsrud Gul - 1/8-bane (5er)
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 18:30
G2014 - 1/4 bane
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 19:30 - 21:00
Junior - halv bane
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 19:00 - 20:30
MSA - kvart bane
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - 1/2 bane
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Ljan Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 17:00 - 18:30
Håndball J14 - 1/4 bane
  Les mer  
Sun 6 Jun
kl 11:00 - 13:00
Treningskamp G06/07 Ellingsrud - Årvoll
  Les mer  
Sat 5 Jun
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
  Les mer  
Fri 4 Jun
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:30 - 21:00
MSA - halv bane
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Årvoll 3
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Kjelsås 5
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:00 - 19:30
G2006/2007 - kvart bane
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2012 - kvart bane
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 20:30 - 22:30
Treningskamp G19 - Hel bane
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - halv bane
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - HSIL 3
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Korsvoll Blå
Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:30 - 18:30
G2014 - 1/4 bane
  Les mer  
Mon 31 May
kl 19:30 - 21:00
Junior - halv bane
  Les mer  
Mon 31 May
kl 19:00 - 20:30
MSA - kvart bane
  Les mer  
Mon 31 May
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - 1/2 bane
  Les mer  
Mon 31 May
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Oppsal 3
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Mon 31 May
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
  Les mer  
Mon 31 May
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
  Les mer  
Mon 31 May
kl 17:00 - 18:30
Håndball J14 - 1/4 bane
  Les mer  
Mon 31 May
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
  Les mer  
Sun 30 May
kl 11:00 - 13:00
Treningskamp G2006/2007 - hel bane
  Les mer  
Sat 29 May
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
  Les mer  
Sat 29 May
kl 12:00 - 12:59
Ellingsrud Rød - HSIL 2
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Fri 28 May
kl 19:00 - 21:00
Treningskamp G2006/2007 - hel bane
  Les mer  
Fri 28 May
kl 17:00 - 18:30
Akademiet - halv bane
  Les mer  
Thu 27 May
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
  Les mer  
Thu 27 May
kl 19:30 - 21:00
MSA - halv bane
  Les mer  
Thu 27 May
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Årvoll 4
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 19:30
G2006/2007 - kvart bane
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
  Les mer  
Thu 27 May
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
  Les mer  
Thu 27 May
kl 17:30 - 19:00
G2012 - kvart bane
  Les mer  
Wed 26 May
kl 19:00 - 20:30
G2006/2007 - halv bane
  Les mer  
Wed 26 May
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grorud Gul
Ellingsrud 5er
  Les mer  
Wed 26 May
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
  Les mer  
Wed 26 May
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane