Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man 10 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Oldenborg 2
  Ellingsrud kunstgress
Tir 11 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Gjelleråsen
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 12 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Romsås
  Ellingsrud kunstgress
Lør 15 Aug
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Grüner
  Ellingsrud kunstgress
Man 17 Aug
kl 19:15 - 20:54
Ellingsrud - Vestli 2
  Ellingsrud kunstgress
Man 17 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Nesodden
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man 17 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Korsvoll 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor 20 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Vestre Aker
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man 24 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Ljan 3
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Man 24 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Frigg 3
  Ellingsrud kunstgress
Tir 25 Aug
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Skeid Ulvene
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
Tir 25 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Forward Ørn
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Oppsal 1
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir 25 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 26 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Manglerud Star Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 26 Aug
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Tveita FC
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 26 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - HSIL
  Ellingsrud kunstgress
Tor 27 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Røa 3
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Fre 28 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Huk
  Ellingsrud kunstgress
Lør 29 Aug
kl 13:30 - 14:49
Ellingsrud - Grorud 4
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Lør 29 Aug
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Årvoll
  Ellingsrud kunstgress
Lør 29 Aug
kl 16:45 - 18:24
Ellingsrud - Majorstuen 2
  Ellingsrud kunstgress
Man 31 Aug
kl 19:15 - 20:54
Ellingsrud - Bøler
  Ellingsrud kunstgress
Man 31 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Skeid
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man 31 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Haugerud 3
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tir 1 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grei R Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 1 Sep
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud - Klemetsrud 2
  Ellingsrud kunstgress
Ons 2 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Hasle-Løren 3
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Tor 3 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Kjelsås 4
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tor 3 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Skeid B4
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor 3 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Oppsal 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Lør 5 Sep
kl 16:00 - 17:39
Ellingsrud - Holmlia
  Ellingsrud kunstgress
Man 7 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Bærums Verk Hauger 3
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Tir 8 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Oppsal 7
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
Tir 8 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 8 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Skeid 4
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir 8 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Furuset
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Tir 8 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Ready
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 9 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - KFUM 3
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Tor 10 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Skeid P1
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Lør 12 Sep
kl 13:15 - 14:44
Ellingsrud - Årvoll 2
  Ellingsrud kunstgress
Lør 12 Sep
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Hasle-Løren 2
  Ellingsrud kunstgress
Man 14 Sep
kl 19:15 - 20:54
Ellingsrud 2 - Wam-Kam 2
  Ellingsrud kunstgress
Man 14 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Lyn
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man 14 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Gui
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tir 15 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Årvoll Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 15 Sep
kl 18:45 - 20:14
Ellingsrud - Kolbotn 3
  Ellingsrud kunstgress
Tir 15 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Klemetsrud
  Ellingsrud kunstgress
Ons 16 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Haugerud 1
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 16 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Veitvet 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 16 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Tveita
  Ellingsrud kunstgress
Tor 17 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ellingsrud Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tor 17 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Tøyen Sportsklubb MIX
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor 17 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Jardar
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Fre 18 Sep
kl 20:00 - 21:09
Ellingsrud - Oppegård
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tir 22 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - HSIL 4
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
Tir 22 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Vestli Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 22 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - HSIL 3
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir 22 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Skeid 4
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 23 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Oppsal 2
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Tor 24 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Veitvet 1
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Fre 25 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud 1 - Heming
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tir 6 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Forward Ørn
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 6 Okt
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud - Ski 3
  Ellingsrud kunstgress
Ons 7 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 08 - HSIL 1
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 7 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 2 - Oppsal 6
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor 8 Okt
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Oppsal 5
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tor 8 Okt
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Skeid B3
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man 12 Okt
kl 19:15 - 20:54
Ellingsrud - Skeid 3
  Ellingsrud kunstgress
Man 12 Okt
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Holmen
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man 12 Okt
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Sterling
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tir 13 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Ullern BB Boys Y
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 13 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Lille Tøyen 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir 13 Okt
kl 19:40 - 20:59
Ellingsrud 2 - Kolbotn 4
  Ellingsrud kunstgr. 9er B
Tir 13 Okt
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Fjellhamar
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 14 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 2009 - Hasle-Løren 4
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Tor 15 Okt
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - HSIL 3
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tor 15 Okt
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Nesodden
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Lør 17 Okt
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Vålerenga 3
  Ellingsrud kunstgress
Tir 20 Okt
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Årvoll Gul
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
Tir 20 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grorud Blå
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 20 Okt
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 1
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons 21 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 08 - Bøler Onside
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 21 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 2 - Rustad Gauper
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Man 26 Okt
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Teisen
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 18 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - HSIL 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Vålerenga Starfish
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Romsås Young Boys
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren 4
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vålerenga Guardians
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grüner 3
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Skeid Løvene
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Veitvet 1
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Sterling G11
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Guardians
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Haugerud Blå
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Årvoll 3
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Holmlia 1
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ullern Wizards Y
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Rød
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Vålerenga Tornados 1
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Rommen G12
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Forward B
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grei R Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 4
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bøler Gauper
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Forward Gaupe
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vestli Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Korsvoll Gul
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Grei Blå
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Årvoll 4
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Ellingsrud Gul
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren 5
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Sagene Striper
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Skeid Haukene
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bækkelaget 1
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Grei Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ullern BB Boys Y
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Grei AR Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Oppsal 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Vestli Kanon
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Ullern Wizards Y
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Skeid Ørnene
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Vestli 1
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Grei R Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Årvoll Gul
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 21 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vestli Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 15 Apr
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Teisen IF
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 15 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Nordstrand 3
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 14 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 14 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Vestli Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 14 Apr
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Årvoll Svart
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline