Kampkalender Ellingsrud G8

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 22 Okt
kl 17:20 - 18:19
Skeid Løvene - Ellingsrud Gul
$item.username   Nordre Åsen 2 kg 5er B
  Les mer  
Tir 20 Okt
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Årvoll Gul
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 14:00 - 14:59
Vålerenga Rød - Ellingsrud Grønn
$item.username   Valle Hovin gress 5er 1
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - HSIL 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Oppsal 5
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 18:00 - 18:59
Grorud Blå - Ellingsrud Grønn
$item.username   Grorud kunstgress 5er H
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 14:00 - 14:59
Hasle-Løren 4 - Ellingsrud Gul
$item.username   Løren kunstgress 5er C
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - HSIL 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 14:00 - 14:59
Hasle-Løren 5 - Ellingsrud Grønn
$item.username   Løren kunstgress 5er B
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Årvoll Grønn
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 17:30 - 18:29
Skeid Haukene - Ellingsrud Gul
$item.username   Nordre Åsen hockey KG 5er A
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Oppsal 7
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tor 3 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Kjelsås 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 1 Sep
kl 17:30 - 18:29
Skeid Ørnene - Ellingsrud Grønn
$item.username   Nordre Åsen hockey KG 5er A
  Les mer  
Tor 27 Aug
kl 18:00 - 18:59
Grei R Hvit - Ellingsrud Gul
$item.username   Kalbakken kunstgress 1 5er G
  Les mer  
Tir 25 Aug
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Skeid Ulvene
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Vålerenga Starfish
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:05 - 19:04
Årvoll Svart - Ellingsrud Grønn
$item.username   Tonsenhagen kunstgress 5er C
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Skeid Løvene
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 18:10 - 19:09
Årvoll Gul - Ellingsrud Grønn
$item.username   Tonsenhagen kunstgress 5er C
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 17:00 - 17:59
HSIL 3 - Ellingsrud Gul
$item.username   Høybråten kg 5er
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Rød
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:00 - 17:59
Oppsal 5 - Ellingsrud Gul
$item.username   Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 18:30 - 19:29
HSIL 4 - Ellingsrud Grønn
$item.username   Høybråten kg 5er
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:55 - 18:54
Årvoll Grønn - Ellingsrud Gul
$item.username   Tonsenhagen kunstgress 5er D
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren 5
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Skeid Haukene
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 18:59
Oppsal 7 - Ellingsrud Grønn
$item.username   Trasop kunstgress 3 - 7er 5er B
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Skeid Ørnene
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 17:00 - 17:59
Kjelsås 4 - Ellingsrud Gul
$item.username   Kjelsåsmyra kunstg. 5er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline