Kampkalender Ellingsrud G9

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 25 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Forward Ørn
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
Ons 26 Aug
kl 18:00 - 18:59
Vestli Hvit - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Rommen grus 5er A
Tir 1 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grei R Hvit
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
Ons 2 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ullern Wizards Y - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Hullebergmyra kunstgress 5er D
Tir 8 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 8 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ullern BB Boys Y - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Hullebergmyra kunstgress 5er C
Tor 17 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ellingsrud Grønn
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 22 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Vestli Hvit
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
Ons 23 Sep
kl 18:00 - 18:59
Vestli Grønn - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Rommen grus 5er A
Tir 6 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Forward Ørn
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tor 8 Okt
kl 18:00 - 18:59
Grei R Hvit - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Kalbakken kunstgress 1 5er D
Tir 13 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Ullern BB Boys Y
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
Ons 14 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ullern Wizards Y - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Hullebergmyra kunstgress 5er D
Tir 20 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grorud Blå
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 18:59
Vålerenga Guardians - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Valle Hovin kunstgress 3 5er H
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 17 Jun
kl 18:00 - 18:59
Vestli Grønn - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Rommen grus 5er A
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vålerenga Guardians
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Grorud Blå - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Grorud kunstgress 5er D
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Guardians
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ullern Wizards Y
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ullern BB Boys Y - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Hullebergmyra kunstgress 5er C
  Les mer  
Lør 30 Mai
kl 13:00 - 13:59
Forward Ørn - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Kampen skole 7er 5er B
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grei R Hvit
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 18:00 - 18:59
Vestli Hvit - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Rommen grus 5er A
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vestli Grønn
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:00 - 18:59
Grorud Blå - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Grorud kunstgress 5er D
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ullern BB Boys Y
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 18:00 - 18:59
Grei R Hvit - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Kalbakken kunstgress 1 5er D
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Ullern Wizards Y
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 14:15 - 15:14
Forward Ørn - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Kampen skole 7er 5er B
  Les mer  
Tir 21 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vestli Hvit
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 14 Apr
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Vestli Grønn
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 14 Apr
kl 18:00 - 18:59
Vålerenga Guardians - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Valle Hovin kunstgress 3 5er H
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline