Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fre 29 Okt
kl 19:00 - 20:09
Hasle-Løren 2 - Ellingsrud Gul
Løren kunstgress 7er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 21 Okt
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud Gul - Årvoll 2
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 19 Okt
kl 19:00 - 20:09
Grorud Gul - Ellingsrud Grønn
Grorud kunstgress 7er A
  Les mer  
Tor 14 Okt
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Stovner SK Grønn
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man 11 Okt
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 5 - Ellingsrud Gul
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Tor 30 Sep
kl 19:00 - 20:09
Årvoll 4 - Ellingsrud Grønn
Tonsenhagen kunstgress 7er D
  Les mer  
Tor 30 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Skeid Prinsene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 23 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren Svart
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 21 Sep
kl 18:00 - 19:09
Furuset 1 - Ellingsrud Gul
Furuset Trimmen 7er
  Les mer  
Tor 16 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grei A Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 18:00 - 19:09
HSIL 3 - Ellingsrud Gul
Høybråten kg 7er
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 19:00 - 20:09
Oppsal 3 - Ellingsrud Grønn
Trasop kunstgress 3 - 7er
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Grei N Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 2 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - HSIL 2
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man 30 Aug
kl 19:00 - 20:09
Grorud Blå - Ellingsrud Gul
Grorud kunstgress 7er A
  Les mer  
Tor 26 Aug
kl 19:00 - 20:09
Årvoll 1 - Ellingsrud Grønn
Tonsenhagen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tor 26 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Lindeberg Løvene
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 17 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 2
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 10 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grorud Gul
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man 7 Jun
kl 19:00 - 20:09
Årvoll 2 - Ellingsrud Gul
Tonsenhagen kunstgress 7er B
  Les mer  
Tor 3 Jun
kl 19:00 - 20:09
Stovner SK Grønn - Ellingsrud Grønn
Jesperudjordet kunstgress 7er A
  Les mer  
Tor 3 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Kjelsås 5
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 27 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Årvoll 4
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 18:00 - 19:09
Skeid Prinsene - Ellingsrud Gul
Nordre Åsen hockey KG 7er
  Les mer  
Fre 21 Mai
kl 18:30 - 19:39
Hasle-Løren Svart - Ellingsrud Grønn
Løren kunstgress 7er B
  Les mer  
Tor 20 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Furuset 1
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 6 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - HSIL 3
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 6 Mai
kl 19:00 - 20:09
Grei A Blå - Ellingsrud Grønn
Grei kunstgress 7er B
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 19:00 - 20:09
Grei N Blå - Ellingsrud Gul
Kalbakken kunstgress 2 7er A
  Les mer  
Tir 27 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Oppsal 3
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  

Kampkalender Ellingsrud G10

Levert av IdrettenOnline