Kampkalender Ellingsrud G10

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Oppsal 1
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor 27 Aug
kl 19:00 - 20:09
Vestli 1 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Jesperudjordet kunstgress 7er A
Tor 3 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Skeid B4
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor 3 Sep
kl 19:00 - 20:09
Oppsal 2 - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Trasop kunstgress 7er
Tor 10 Sep
kl 17:45 - 18:54
Sagene Striper - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Bjølsen kunstgress 7er A
Tor 10 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Skeid P1
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor 17 Sep
kl 19:00 - 20:09
Korsvoll Gul - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Korsvoll kunstgress 7er
Tor 17 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Tøyen Sportsklubb MIX
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor 24 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Veitvet 1 Avmeldt
G10 Gul  
Lør 26 Sep
kl 15:30 - 16:39
Forward Gaupe - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Kampen skole 7er
Ons 7 Okt
kl 19:00 - 20:09
Vålerenga Tornados 1 - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Valle Hovin kunstgress 3 7er 1
Tor 8 Okt
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Skeid B3
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir 13 Okt
kl 19:00 - 20:09
Haugerud Blå - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Haugerud kunstgr. 7er A
Tor 15 Okt
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud Grønn - Oppsal 4
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man 19 Okt
kl 19:00 - 20:09
Grüner 3 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Dælenengen kunstg. 7er A
Tir 20 Okt
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 1
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren 4
G10 Grønn  
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Hasle-Løren 2 - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Løren kunstgress 7er A
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grüner 3
G10 Grønn  
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 19:00 - 20:09
Hasle-Løren 1 - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Løren kunstgress 7er C
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Haugerud Blå
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 18:00 - 19:09
Oppsal 4 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn  
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:00 - 20:09
Skeid B3 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn  
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Vålerenga Tornados 1
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Forward Gaupe
G10 Grønn  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 19:00 - 20:09
Veitvet 1 Avmeldt - Ellingsrud Gul
G10 Gul  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Korsvoll Gul
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 18:50 - 19:59
Tøyen Sportsklubb MIX - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Sagene Striper
G10 Grønn  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 19:00 - 20:09
Skeid P1 - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Nordre Åsen 2 kg 7er C
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 18:20 - 19:29
Skeid B4 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Oppsal 2
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Vestli 1
G10 Grønn  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 19:00 - 20:09
Oppsal 1 - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Tir 14 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 2
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 14 Apr
kl 19:00 - 20:09
Hasle-Løren 4 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn  
  Les mer  
Lør 14 Mar
kl 17:00 - 17:20
Koll 1 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Oppsal Arena 2
  Les mer  
Lør 14 Mar
kl 16:30 - 16:50
Ellingsrud Grønn - Klemetsrud Lag 1
G10 Grønn   Oppsal Arena 2
  Les mer  
Søn 23 Feb
kl 14:00 - 14:20
Bækkelaget 1 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Oppsal Arena 2
  Les mer  
Søn 23 Feb
kl 13:00 - 13:20
Oppsal 4 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Oppsal Arena 2
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline