Kampkalender Ellingsrud G11

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør 7 Nov
kl 14:00 - 14:20
Bygdø Monolitten 1 - Ellingsrud 1
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 7 Nov
kl 15:00 - 15:20
Årvoll 3 - Ellingsrud 1
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 21 Nov
kl 10:00 - 10:20
Ellingsrud 1 - Vålerenga Storm
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 21 Nov
kl 11:00 - 11:20
Ellingsrud 1 - Bækkelaget 1
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 5 Des
kl 16:00 - 16:20
Ellingsrud 1 - Lyn Tåsen
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 5 Des
kl 17:00 - 17:20
Ellingsrud 1 - Kjelsås 2
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 9 Jan 2021
kl 11:30 - 11:50
Kråkstad 1 - Ellingsrud 1
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 9 Jan 2021
kl 12:30 - 12:50
Årvoll 3 - Ellingsrud 1
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 23 Jan 2021
kl 15:00 - 15:20
Ellingsrud 1 - Bygdø Monolitten 1
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 23 Jan 2021
kl 16:00 - 16:20
Ellingsrud 1 - Bækkelaget 1
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 13 Feb 2021
kl 09:30 - 09:50
Ellingsrud 1 - Vålerenga Storm
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 13 Feb 2021
kl 10:00 - 10:20
Ellingsrud 1 - Kjelsås 2
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 6 Mar 2021
kl 14:30 - 14:50
Kråkstad 1 - Ellingsrud 1
  Grefsen Flerbrukshall
Lør 6 Mar 2021
kl 15:30 - 15:50
Lyn Tåsen - Ellingsrud 1
  Grefsen Flerbrukshall
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 21 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 2 - Rustad Gauper
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 08 - Bøler Onside
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 19:05 - 20:14
Sterling G11 - Ellingsrud 1
$item.username   Caltexløkka 7er B
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 18:55 - 20:14
Holmlia 1 - Ellingsrud 08
$item.username   Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Lille Tøyen 2
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 19:10 - 20:19
Årvoll 3 - Ellingsrud 2
$item.username   Tonsenhagen kunstgress 7er C
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 15:30 - 16:39
Forward B - Ellingsrud 1
$item.username   Kampen skole 7er
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 18:00 - 19:10
G11år Ellingsrud 2 - Oppsal 6 (7er, kvart bane)
$item.username  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 08 - HSIL 1
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 2 - Oppsal 6
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 18:00 - 19:30
G11 Ellingsrud - Årvoll 9er - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Oppsal 2
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 19:10 - 20:19
Bøler Gauper - Ellingsrud 2
$item.username   Haraløkka kunstgress 2 7er A
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - HSIL 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Veitvet 2
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 19:10 - 20:19
Årvoll 4 - Ellingsrud 1
$item.username   Tonsenhagen kunstgress 7er D
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 19:10 - 20:29
Grei Blå - Ellingsrud 08
$item.username   Grei kunstgress 9er B
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 18:30 - 20:00
Ellingsrud G11 år - Haugerud 9er
$item.username  
  Les mer  
Ons 9 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - KFUM 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 9 Sep
kl 18:30 - 19:39
Bækkelaget 1 - Ellingsrud 2
$item.username   Ekeberg 17 7er
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Skeid 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 18:55 - 20:14
Vestli Kanon - Ellingsrud 08
$item.username   Jesperudjordet kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 18:30 - 19:39
Grei AR Hvit - Ellingsrud 1
$item.username   Grei kunstgress 7er D
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Tveita FC
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Manglerud Star Grønn
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - HSIL 2
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 19:10 - 20:29
Nordstrand 3 - Ellingsrud 08
$item.username   Hallager kunstgr. 9er B
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 19:05 - 20:14
Teisen IF - Ellingsrud 2
$item.username   Bryn kunstgress (Oslo) 7er A
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:45 - 20:04
Bøler Onside - Ellingsrud 08
$item.username   Haraløkka kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Sterling G11
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 17:30 - 18:39
Rustad Gauper - Ellingsrud 2
$item.username   Rustad kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Årvoll 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Holmlia 1
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man 1 Jun
kl 18:55 - 20:04
Lille Tøyen 2 - Ellingsrud 1
$item.username   Caltexløkka 7er A
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:30 - 20:49
HSIL 1 - Ellingsrud 08
$item.username   Høybråten 9er B
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:10 - 20:19
Oppsal 6 - Ellingsrud 2
$item.username   Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Forward B
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn 24 Mai
kl 15:50 - 17:09
Oppsal 2 - Ellingsrud 08
$item.username   Trasop kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 19:10 - 20:19
HSIL 3 - Ellingsrud 1
$item.username   Høybråten kg 7er
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bøler Gauper
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Grei Blå
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Årvoll 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:05 - 20:14
Veitvet 2 - Ellingsrud 2
$item.username   Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bækkelaget 1
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 19:10 - 20:29
KFUM 3 - Ellingsrud 08
$item.username   KFUM Arena 9er A
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 19:05 - 20:14
Skeid 4 - Ellingsrud 1
$item.username   Nordre Åsen 2 kg 7er C
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Grei AR Hvit
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Vestli Kanon
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline