Kampkalender Ellingsrud G11

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Ons 26 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Manglerud Star Grønn
G11 (08)   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 26 Aug
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Tveita FC
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 2 Sep
kl 18:30 - 19:39
Grei AR Hvit - Ellingsrud 1
G11-1   Grei kunstgress 7er D
Ons 2 Sep
kl 18:55 - 20:14
Vestli Kanon - Ellingsrud 08
G11 (08)   Jesperudjordet kunstgress 9er A
Tir 8 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Skeid 4
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
Ons 9 Sep
kl 18:30 - 19:39
Bækkelaget 1 - Ellingsrud 2
G11-2   Ekeberg 17 7er
Ons 9 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - KFUM 3
G11 (08)   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Man 14 Sep
kl 19:10 - 20:29
Grei Blå - Ellingsrud 08
G11 (08)   Grei kunstgress 9er B
Tir 15 Sep
kl 19:10 - 20:19
Årvoll 4 - Ellingsrud 1
G11-1   Tonsenhagen kunstgress 7er D
Ons 16 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Veitvet 2
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tir 22 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - HSIL 3
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir 22 Sep
kl 19:10 - 20:19
Bøler Gauper - Ellingsrud 2
G11-2   Haraløkka kunstgress 2 7er A
Ons 23 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Oppsal 2
G11 (08)   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 7 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 08 - HSIL 1
G11 (08)   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 7 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 2 - Oppsal 6
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
Lør 10 Okt
kl 15:30 - 16:39
Forward B - Ellingsrud 1
G11-1   Kampen skole 7er
Tir 13 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Lille Tøyen 2
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir 13 Okt
kl 19:10 - 20:19
Årvoll 3 - Ellingsrud 2
G11-2   Tonsenhagen kunstgress 7er C
Ons 14 Okt
kl 18:55 - 20:14
Holmlia 1 - Ellingsrud 08
G11 (08)   Lusetjern kunstg. 9er A
Man 19 Okt
kl 19:05 - 20:14
Sterling G11 - Ellingsrud 1
G11-1   Caltexløkka 7er B
Ons 21 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 2 - Rustad Gauper
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 21 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 08 - Bøler Onside
G11 (08)   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 18 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - HSIL 2
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 19:10 - 20:29
Nordstrand 3 - Ellingsrud 08
G11 (08)   Hallager kunstgr. 9er B
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 19:05 - 20:14
Teisen IF - Ellingsrud 2
G11-2   Bryn kunstgress (Oslo) 7er A
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:45 - 20:04
Bøler Onside - Ellingsrud 08
G11 (08)   Haraløkka kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Sterling G11
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 17:30 - 18:39
Rustad Gauper - Ellingsrud 2
G11-2   Rustad kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Årvoll 3
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Holmlia 1
G11 (08)   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man 1 Jun
kl 18:55 - 20:04
Lille Tøyen 2 - Ellingsrud 1
G11-1   Caltexløkka 7er A
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:30 - 20:49
HSIL 1 - Ellingsrud 08
G11 (08)   Høybråten 9er B
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:10 - 20:19
Oppsal 6 - Ellingsrud 2
G11-2   Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Forward B
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Søn 24 Mai
kl 15:50 - 17:09
Oppsal 2 - Ellingsrud 08
G11 (08)   Trasop kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 19:10 - 20:19
HSIL 3 - Ellingsrud 1
G11-1   Høybråten kg 7er
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bøler Gauper
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Grei Blå
G11 (08)   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Årvoll 4
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:05 - 20:14
Veitvet 2 - Ellingsrud 2
G11-2   Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bækkelaget 1
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 19:10 - 20:29
KFUM 3 - Ellingsrud 08
G11 (08)   KFUM Arena 9er A
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 19:05 - 20:14
Skeid 4 - Ellingsrud 1
G11-1   Nordre Åsen 2 kg 7er C
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Grei AR Hvit
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Vestli Kanon
G11 (08)   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 19:10 - 20:29
Manglerud Star Grønn - Ellingsrud 08
G11 (08)   Manglerud kunstg. 9er B
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 19:10 - 20:19
Tveita FC - Ellingsrud 2
G11-2   Tveita kunstgress 7er
  Les mer  
Ons 15 Apr
kl 19:10 - 20:19
HSIL 2 - Ellingsrud 1
G11-1   Høybråten kg 7er
  Les mer  
Ons 15 Apr
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Teisen IF
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 15 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Nordstrand 3
G11 (08)   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline