Kampkalender G12/G13/G14

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør 15 Aug
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Grüner
G14   Ellingsrud kunstgress
Man 17 Aug
kl 20:15 - 21:34
Frigg 3 - Ellingsrud 2
G13-2   Tørteberg kunstgress 9er B
Tir 18 Aug
kl 18:55 - 20:14
Røa 3 - Ellingsrud
G13-1   Røa kunstgress 2 9er A
Lør 22 Aug
kl 13:00 - 14:19
Frigg 2 - Ellingsrud
G14   Tørteberg kunstgress
Man 24 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Ljan 3
G13-2   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 26 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Manglerud Star Grønn
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Lør 29 Aug
kl 13:30 - 14:49
Ellingsrud - Grorud 4
G13-1   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Lør 29 Aug
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Årvoll
G14   Ellingsrud kunstgress
Man 31 Aug
kl 18:50 - 20:09
Klemetsrud 3 - Ellingsrud 2
G13-2   Mortensrud kg 9 A
Tir 1 Sep
kl 20:15 - 21:34
HSIL 3 - Ellingsrud
G13-1   Høybråten 9er B
Ons 2 Sep
kl 18:55 - 20:14
Vestli Kanon - Ellingsrud 08
G12   Jesperudjordet kunstgress 9er A
Lør 5 Sep
kl 15:00 - 16:19
HSIL - Ellingsrud
G14   Høybråten kunstgress
Man 7 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Bærums Verk Hauger 3
G13-2   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Tir 8 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Furuset
G13-1   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 9 Sep
kl 18:30 - 19:49
Nesodden - Ellingsrud
G14   Berger KGB 11er
Ons 9 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - KFUM 3
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Lør 12 Sep
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Hasle-Løren 2
G14   Ellingsrud kunstgress
Man 14 Sep
kl 19:10 - 20:29
Grei Blå - Ellingsrud 08
G12   Grei kunstgress 9er B
Tir 15 Sep
kl 18:40 - 19:59
Vålerenga 5 - Ellingsrud
G13-1   Valle Hovin kunstgress 9er B
Tor 17 Sep
kl 20:15 - 21:34
Sagene - Ellingsrud
G14   Bjølsen kunstgress
Lør 19 Sep
kl 15:00 - 16:19
Grei - Ellingsrud
G14   Kalbakken kunstgress 2
Man 21 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ullern 4 - Ellingsrud 2
G13-2   Ullern kunstgress 2 9er B
Tir 22 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Skeid 4
G13-1   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 23 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Oppsal 2
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 7 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 08 - HSIL 1
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Lør 10 Okt
kl 15:00 - 16:19
Bygdø Monolitten - Ellingsrud
G14   Ferd stadion (Bygdøy)
Tir 13 Okt
kl 19:40 - 20:59
Ellingsrud 2 - Kolbotn 4
G13-2   Ellingsrud kunstgr. 9er B
Tir 13 Okt
kl 20:15 - 21:34
Lyn 3 - Ellingsrud
G13-1   Kringsjå kunstg. 3 9er B
Ons 14 Okt
kl 18:55 - 20:14
Holmlia 1 - Ellingsrud 08
G12   Lusetjern kunstg. 9er A
Lør 17 Okt
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Vålerenga 3
G14   Ellingsrud kunstgress
Ons 21 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 08 - Bøler Onside
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Man 26 Okt
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Teisen
G13-2   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 17 Jun
kl 19:10 - 20:29
Nordstrand 3 - Ellingsrud 08
G12   Hallager kunstgr. 9er B
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:45 - 20:04
Bøler Onside - Ellingsrud 08
G12   Haraløkka kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Holmlia 1
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:30 - 20:49
HSIL 1 - Ellingsrud 08
G12   Høybråten 9er B
  Les mer  
Søn 24 Mai
kl 15:50 - 17:09
Oppsal 2 - Ellingsrud 08
G12   Trasop kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Grei Blå
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 19:10 - 20:29
KFUM 3 - Ellingsrud 08
G12   KFUM Arena 9er A
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Vestli Kanon
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 19:10 - 20:29
Manglerud Star Grønn - Ellingsrud 08
G12   Manglerud kunstg. 9er B
  Les mer  
Ons 15 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Nordstrand 3
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline