Kampkalender G12

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 28 Okt
kl 19:10 - 20:29
Vålerenga Drage rød - Ellingsrud 1
Valle Hovin kunstgress 9er A
  Les mer  
Man. 25 Okt
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Fagerstrand G12 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 19:00 - 20:15
Ellingsrud 2 - Fagerstrand G12 7er, kvart bane
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Grei Hvit
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tir. 19 Okt
kl 20:15 - 21:34
Bækkelaget 4 - Ellingsrud
Sportsplassen 9er A
  Les mer  
Man. 18 Okt
kl 19:30 - 20:39
Ljan Blå - Ellingsrud 2
Hundejordet kg 7er A
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 18:55 - 20:14
Årvoll 3 - Ellingsrud 1
Årvoll kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons. 13 Okt
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Kolbotn 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 18:30 - 19:39
Oppsal 3 - Ellingsrud 2
Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Ready 4
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Nordby 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Oppsal 1
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 17:50 - 19:09
Skeid Løvene - Ellingsrud 1
Nordre Åsen kunstgress 2 9er B
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 19:30 - 20:39
Lindeberg Rød - Ellingsrud 2
Jeriko 7er
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Vålerenga Mesterne 2
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Manglerud Star 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud 2 - HSIL 2
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 18:10 - 19:29
Forward 9 - Ellingsrud 1
Caltexløkka 9er
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 20:15 - 21:34
Klemetsrud 2 - Ellingsrud
Mortensrud kg 9 A
  Les mer  
Man. 6 Sep
kl 19:30 - 20:39
Oppegård 3 - Ellingsrud 2
Flåtestad 7er
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Nordstrand 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud 2 - Holmlia 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 18:55 - 20:14
Skeid Pumaene - Ellingsrud 1
Nordre Åsen kunstgress 2 9er B
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Bøler Ørner
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ski 3 - Ellingsrud
Ski kunstgress 2 9er B
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 17:45 - 18:54
Nordstrand 3 - Ellingsrud 2
Hallager kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Vålerenga 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor. 17 Jun
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Vålerenga Drage rød
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Man. 14 Jun
kl 18:30 - 19:39
Fagerstrand G12 7er - Ellingsrud 2
Myklerud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 19:00 - 20:19
Grei Hvit - Ellingsrud 1
Grei kunstgress 9er B
  Les mer  
Man. 7 Jun
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Ljan Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor. 3 Jun
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Årvoll 3
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Powered by: Bloc