Kampkalender G12

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor 21 Okt
kl 19:00 - 20:15
Ellingsrud 2 - Fagerstrand G12 7er, kvart bane
Man 25 Okt
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Fagerstrand G12 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor 28 Okt
kl 19:10 - 20:29
Vålerenga Drage rød - Ellingsrud 1
Valle Hovin kunstgress 9er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 21 Okt
kl 19:00 - 20:15
Ellingsrud 2 - Fagerstrand G12 7er, kvart bane
  Les mer  
Ons 20 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Grei Hvit
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tir 19 Okt
kl 20:15 - 21:34
Bækkelaget 4 - Ellingsrud
Sportsplassen 9er A
  Les mer  
Man 18 Okt
kl 19:30 - 20:39
Ljan Blå - Ellingsrud 2
Hundejordet kg 7er A
  Les mer  
Tor 14 Okt
kl 18:55 - 20:14
Årvoll 3 - Ellingsrud 1
Årvoll kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons 13 Okt
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Kolbotn 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man 11 Okt
kl 18:30 - 19:39
Oppsal 3 - Ellingsrud 2
Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Ons 29 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Ready 4
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tir 28 Sep
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Nordby 2
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Man 27 Sep
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Oppsal 1
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 23 Sep
kl 17:50 - 19:09
Skeid Løvene - Ellingsrud 1
Nordre Åsen kunstgress 2 9er B
  Les mer  
Man 20 Sep
kl 19:30 - 20:39
Lindeberg Rød - Ellingsrud 2
Jeriko 7er
  Les mer  
Ons 15 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Vålerenga Mesterne 2
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Manglerud Star 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud 2 - HSIL 2
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor 9 Sep
kl 18:10 - 19:29
Forward 9 - Ellingsrud 1
Caltexløkka 9er
  Les mer  
Tir 7 Sep
kl 20:15 - 21:34
Klemetsrud 2 - Ellingsrud
Mortensrud kg 9 A
  Les mer  
Man 6 Sep
kl 19:30 - 20:39
Oppegård 3 - Ellingsrud 2
Flåtestad 7er
  Les mer  
Tir 31 Aug
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud - Nordstrand 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 31 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud 2 - Holmlia 7er
Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 31 Aug
kl 18:55 - 20:14
Skeid Pumaene - Ellingsrud 1
Nordre Åsen kunstgress 2 9er B
  Les mer  
Ons 25 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 1 - Bøler Ørner
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tir 24 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ski 3 - Ellingsrud
Ski kunstgress 2 9er B
  Les mer  
Tir 24 Aug
kl 17:45 - 18:54
Nordstrand 3 - Ellingsrud 2
Hallager kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 17 Aug
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Vålerenga 3
Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor 17 Jun
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Vålerenga Drage rød
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Man 14 Jun
kl 18:30 - 19:39
Fagerstrand G12 7er - Ellingsrud 2
Myklerud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 9 Jun
kl 19:00 - 20:19
Grei Hvit - Ellingsrud 1
Grei kunstgress 9er B
  Les mer  
Man 7 Jun
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Ljan Blå
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 3 Jun
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Årvoll 3
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Man 31 Mai
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Oppsal 3
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ready 4 - Ellingsrud 1
Gressbanen kunstgress 2 9er
  Les mer  
Tir 25 Mai
kl 18:00 - 19:09
Oppsal 1 - Ellingsrud 2
Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Tor 20 Mai
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Skeid Løvene
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Tir 18 Mai
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Lindeberg Rød
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 4 Mai
kl 19:10 - 20:19
HSIL 2 - Ellingsrud 2
Høybråten kg 7er
  Les mer  
Man 3 Mai
kl 19:10 - 20:29
Vålerenga Mesterne 2 - Ellingsrud 1
Valle Hovin kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 1 - Forward 9
Ellingsrud kunstgr. 9er B
  Les mer  
Man 26 Apr
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud 2 - Oppegård 3
Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline