Kalender for banene

Oppsatte treningstider på kunstgressbanen for alle lag vises i blå farge, kamper på kunstgresset vises i rød farge og kamper på naturgresset vises i grønn farge.
NB: Kamper bakover i tid som ikke er lagt til manuelt av oss forsvinner automatisk fra kalenderne.

Naturgresset har én 5er-bane og én 7er-bane. Tabellen under viser inndeling av kunstgresset.


BaneStørrelseBanenavn 1 i kalenderen 
Banenavn 2 i kalenderen
5er1/8 baneEllingsrud kunstgr. 5er AEllingsrud kunstgr. 5er B
7er1/4 baneEllingsrud kunstgr. 7er AEllingsrud kunstgr. 7er B
9er1/2 baneEllingsrud kunstgr. 9er A
11erHele banenEllingsrud Kunstgress
Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 29 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Tir 29 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
 
Tir 29 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Tir 29 Sep
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
 
Tir 29 Sep
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
 
Tir 29 Sep
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
 
Tir 29 Sep
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Ons 30 Sep
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
 
Ons 30 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
 
Ons 30 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Ons 30 Sep
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Ons 30 Sep
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
 
Ons 30 Sep
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
 
Tor 1 Okt
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
 
Tor 1 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
 
Tor 1 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
 
Tor 1 Okt
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
 
Tor 1 Okt
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Fre 2 Okt
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
 
Lør 3 Okt
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
 
Man 5 Okt
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
 
Man 5 Okt
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
 
Man 5 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
 
Man 5 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
 
Man 5 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
 
Man 5 Okt
kl 19:30 - 21:00
Junior
 
Tir 6 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
 
Tir 6 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Tir 6 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Tir 6 Okt
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
 
Tir 6 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Forward Ørn
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 6 Okt
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
 
Tir 6 Okt
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
 
Tir 6 Okt
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Tir 6 Okt
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud - Ski 3
  Ellingsrud kunstgress
Ons 7 Okt
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
 
Ons 7 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Ons 7 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
 
Ons 7 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Ons 7 Okt
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
 
Ons 7 Okt
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
 
Ons 7 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 08 - HSIL 1
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 7 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 2 - Oppsal 6
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor 8 Okt
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
 
Tor 8 Okt
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Oppsal 5
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tor 8 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
 
Tor 8 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
 
Tor 8 Okt
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Skeid B3
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor 8 Okt
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
 
Tor 8 Okt
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Fre 9 Okt
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
 
Lør 10 Okt
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
 
Man 12 Okt
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
 
Man 12 Okt
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
 
Man 12 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
 
Man 12 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
 
Man 12 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
 
Man 12 Okt
kl 19:15 - 20:54
Ellingsrud - Skeid 3
  Ellingsrud kunstgress
Man 12 Okt
kl 19:30 - 21:00
Junior
 
Man 12 Okt
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Holmen
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man 12 Okt
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Sterling
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tir 13 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Tir 13 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
 
Tir 13 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Tir 13 Okt
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
 
Tir 13 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Ullern BB Boys Y
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 13 Okt
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
 
Tir 13 Okt
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
 
Tir 13 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Lille Tøyen 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir 13 Okt
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Tir 13 Okt
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Fjellhamar
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 14 Okt
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
 
Ons 14 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Ons 14 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Ons 14 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
 
Ons 14 Okt
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
 
Ons 14 Okt
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
 
Ons 14 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 2009 - Hasle-Løren 4
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Tor 15 Okt
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
 
Tor 15 Okt
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - HSIL 3
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tor 15 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
 
Tor 15 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
 
Tor 15 Okt
kl 18:30 - 19:39
Ellingsrud Grønn - Oppsal 4
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tor 15 Okt
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
 
Tor 15 Okt
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Tor 15 Okt
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Nesodden
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Fre 16 Okt
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
 
Lør 17 Okt
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
 
Lør 17 Okt
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Vålerenga 3
  Ellingsrud kunstgress
Man 19 Okt
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
 
Man 19 Okt
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
 
Man 19 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
 
Man 19 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
 
Man 19 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
 
Man 19 Okt
kl 19:30 - 21:00
Junior
 
Tir 20 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Tir 20 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
 
Tir 20 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Tir 20 Okt
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
 
Tir 20 Okt
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Årvoll Gul
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
Tir 20 Okt
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grorud Blå
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 20 Okt
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
 
Tir 20 Okt
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
 
Tir 20 Okt
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 1
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir 20 Okt
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Ons 21 Okt
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
 
Ons 21 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Ons 21 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Ons 21 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
 
Ons 21 Okt
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
 
Ons 21 Okt
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
 
Ons 21 Okt
kl 19:10 - 20:29
Ellingsrud 08 - Bøler Onside
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 21 Okt
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 2 - Rustad Gauper
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tor 22 Okt
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
 
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
 
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
 
Tor 22 Okt
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
 
Tor 22 Okt
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Fre 23 Okt
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
 
Lør 24 Okt
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
 
Man 26 Okt
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
 
Man 26 Okt
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
 
Man 26 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
 
Man 26 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
 
Man 26 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
 
Man 26 Okt
kl 19:30 - 21:00
Junior
 
Man 26 Okt
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Teisen
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Tir 27 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Tir 27 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
 
Tir 27 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Tir 27 Okt
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
 
Tir 27 Okt
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
 
Tir 27 Okt
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
 
Tir 27 Okt
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Ons 28 Okt
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
 
Ons 28 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Ons 28 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Ons 28 Okt
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
 
Ons 28 Okt
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
 
Ons 28 Okt
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
 
Ons 28 Okt
kl 19:15 - 20:45
G13 år Ellingsrud 2 - Kolbotn 4 - 9er - halv bane
 
Ons 28 Okt
kl 19:15 - 20:34
Ellingsrud 2 - Kolbotn 4
  Ellingsrud kunstgr. 9er B
Tor 29 Okt
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
 
Tor 29 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
 
Tor 29 Okt
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
 
Tor 29 Okt
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
 
Tor 29 Okt
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Fre 30 Okt
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
 
Lør 31 Okt
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
 
Man 2 Nov
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
 
Man 2 Nov
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
 
Man 2 Nov
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
 
Man 2 Nov
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
 
Man 2 Nov
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
 
Man 2 Nov
kl 19:30 - 21:00
Junior
 
Tir 3 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Tir 3 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Tir 3 Nov
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
 
Tir 3 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
 
Tir 3 Nov
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
 
Tir 3 Nov
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
 
Tir 3 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Ons 4 Nov
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
 
Ons 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Ons 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Ons 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
 
Ons 4 Nov
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
 
Ons 4 Nov
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
 
Tor 5 Nov
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
 
Tor 5 Nov
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
 
Tor 5 Nov
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
 
Tor 5 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Tor 5 Nov
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
 
Fre 6 Nov
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
 
Lør 7 Nov
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
 
Man 9 Nov
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
 
Man 9 Nov
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
 
Man 9 Nov
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
 
Man 9 Nov
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
 
Man 9 Nov
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
 
Man 9 Nov
kl 19:30 - 21:00
Junior
 
Tir 10 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Tir 10 Nov
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
 
Tir 10 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Tir 10 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
 
Tir 10 Nov
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
 
Tir 10 Nov
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
 
Tir 10 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Ons 11 Nov
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/4 bane
 
Ons 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
 
Ons 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
 
Ons 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/4 bane
 
Ons 11 Nov
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
 
Ons 11 Nov
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
 
Tor 12 Nov
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
 
Tor 12 Nov
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
 
Tor 12 Nov
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
 
Tor 12 Nov
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
 
Tor 12 Nov
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
 
Fre 13 Nov
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre 25 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud 1 - Heming
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Oppsal 2
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Skeid 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - HSIL 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - HSIL 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 20:00 - 21:09
Ellingsrud - Oppegård
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Jardar
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Tøyen Sportsklubb MIX
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ellingsrud Grønn
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Tveita
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Veitvet 2
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Haugerud 1
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Klemetsrud
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 18:45 - 20:14
Ellingsrud - Kolbotn 3
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Årvoll Grønn
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Lyn
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Gui
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 19:15 - 20:54
Ellingsrud 2 - Wam-Kam 2
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør 12 Sep
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Hasle-Løren 2
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør 12 Sep
kl 13:15 - 14:44
Ellingsrud - Årvoll 2
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor 10 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Skeid P1
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 9 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - KFUM 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Ready
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud - Furuset
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Skeid 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Oppsal 7
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man 7 Sep
kl 20:15 - 21:34
Ellingsrud 2 - Bærums Verk Hauger 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Lør 5 Sep
kl 16:00 - 17:39
Ellingsrud - Holmlia
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor 3 Sep
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Oppsal 2
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 3 Sep
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Skeid B4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 3 Sep
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Kjelsås 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Hasle-Løren 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 1 Sep
kl 20:30 - 21:59
Ellingsrud - Klemetsrud 2
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir 1 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Grei R Hvit
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man 31 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Skeid
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man 31 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Haugerud 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man 31 Aug
kl 19:15 - 20:54
Ellingsrud - Bøler
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør 29 Aug
kl 16:45 - 18:24
Ellingsrud - Majorstuen 2
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør 29 Aug
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Årvoll
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Lør 29 Aug
kl 13:30 - 14:49
Ellingsrud - Grorud 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Fre 28 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Huk
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor 27 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Røa 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - HSIL
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Tveita FC
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Manglerud Star Grønn
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 25 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Oppsal 1
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 25 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Forward Ørn
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 25 Aug
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Skeid Ulvene
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man 24 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Frigg 3
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Man 24 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Ljan 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor 20 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Vestre Aker
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man 17 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Nesodden
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Man 17 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Korsvoll 2
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man 17 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Vestli
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Ons 12 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Romsås
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tir 11 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Gjelleråsen
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Man 10 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Oldenborg 2
$item.username   Ellingsrud kunstgress
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - HSIL 2
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Vålerenga Starfish
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Romsås Young Boys
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Skeid Løvene
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Veitvet 1
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Sterling G11
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Haugerud Blå
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Årvoll 3
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Holmlia 1
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ullern Wizards Y
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Rød
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man 1 Jun
kl 19:30 - 21:00
Junior
$item.username  
  Les mer  
Man 1 Jun
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
$item.username  
  Les mer  
Man 1 Jun
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
$item.username  
  Les mer  
Man 1 Jun
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Man 1 Jun
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Lør 30 Mai
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
$item.username  
  Les mer  
Fre 29 Mai
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Vålerenga Tornados 1
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Rommen G12
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Forward B
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grei R Hvit
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man 25 Mai
kl 19:30 - 21:00
Junior
$item.username  
  Les mer  
Man 25 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
$item.username  
  Les mer  
Man 25 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
$item.username  
  Les mer  
Man 25 Mai
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Man 25 Mai
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Lør 23 Mai
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
$item.username  
  Les mer  
Fre 22 Mai
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bøler Gauper
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vestli Grønn
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 19:30 - 21:00
Junior
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Lør 16 Mai
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
$item.username  
  Les mer  
Fre 15 Mai
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Korsvoll Gul
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Grei Blå
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Årvoll 4
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Ellingsrud Gul
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren 5
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 19:30 - 21:00
Junior
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Lør 9 Mai
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
$item.username  
  Les mer  
Fre 8 Mai
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2007- halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Skeid Haukene
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bækkelaget 1
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Grei Hvit
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ullern BB Boys Y
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 19:30 - 21:00
Junior
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Grei AR Hvit
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 18:00 - 19:30
G2007- halv bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Oppsal 2
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Vestli Kanon
$item.username   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
$item.username  
  Les mer  
Levert avIdrettenOnline